У Рівному назвали імена жінок року [+ФОТО]

Март 07 16:55 2012

8 Березня – це саме та нагода, щоб секретар міської ради Андрій Грещук розсипався у компліментах, директор театру Володимир Петрів заспівав під гітару і навіть такий мужній чоловік, як обласний військовий комісар, полковник Дмитро Оксенюк, замість прози заговорив віршами. Причому все це вони робили не для своїх коханих дружин, а для всіх присутніх у залі облмуздрамтеатру жінок Рівного. Бо вчора в театрі саме ці чоловіки вручали нагороди лауреаткам міського конкурсу «Жінка року».

Церемонія нагородження Жінок-2011 на цей раз була геть позбавлена офіціозу. Натомість сповнена ліризму, ніжності, доброго, світлого весняного настрою і того неповторного шарму, який може створити довкола себе гарна жінка. Тон цьому святу задали самі Жінки-2011, яких, на одміну від попередніх таких фіналів, показали глядачам усіх одразу, бо лауреатки свята утворили  чудовий ансамбль дзвіночків, у виконанні якого прозвучала «Аве Марія». Потім було ще багато гарних концертних номерів, але все ж  цей був найкращим, бо його подарували глядачам винуватиці свята,  жінки, кожна з яких у своїй сфері діяльності  є яскравою унікальною особистістю.

У номінації «Жінки – працівники охорони здоров’я» почесний титул «Жінка року» отримали відразу три лікарки: Любов Волинець – старший лікар станції швидкої медичної допомоги, Вікторія Гаврилюк – черговий лікар приймального відділення Рівненської центральної міської лікарні, та Ірина Виноградова – дільничний лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії поліклініки № 2, депутат міської ради, голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту Рівнеради. В номінації «Жінки представниці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», натомість, героїнею року визнано всього одну жінку (зате яку!) – Валентину Капліну, секретаря і праву руку міського голови Рівного, головного спеціаліста загального відділу апарату Рівненської міської ради та виконкому, яка щодня упродовж чотирнадцяти років на своїй роботі, як на «передовій».

Ірина Курченко, голова громадських організацій «Наша Спадщина» та «Екодім», перемогла в номінації «Жінки громадські діячі, керівники громадських організацій, профспілок».

«Жінки працівники освіти». У цій номінації кращими названо заступника директора з навчально-виховної роботи Палацу дітей та молоді Ларису Щербакову, завідувачку ДНЗ ясел-садка комбінованого типу № 12 Людмилу Ткачук і вчительку географії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Марію Халімовську.

Проректор з виховної роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука Наталія Терновик та заступник директора з навчальної роботи Технічного коледжу НУВГП Лариса Осадча названі жінками року в номінації «Жінки працівники науки».

Жінкою року в номінації «Жінки працівники культури та творчих професій» стала Раїса Цапун, доцент кафедри музичного фольклору Інституту мистецтв РДГУ. Нагороду за перемогу в номінації «Жінки представниці галузі фізичної культури та спорту» отримала Галина Досова, тренер-викладач з фрістайлу ШВСМ м. Рівне, а начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення Тетяна Ганжелюк була єдиною нагородженою в номінації «Жінки працівники сфер соціального захисту населення».

Прийшло цього дня свято й «на вулицю» колективу нашого тижневика. Адже заступник головного редактора – редактор інтернет-версії газети «7 днів» Наталія Ниркова визнана жінкою року в номінації «Жінки працівники засобів масової інформації».

Жінкою року в номінації «Жінки – працівники фінансових структур та банківських установ» стала головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти міськвиконкому Галина Ярмольчук.

Так звані силові структури також великою мірою тримаються на слабких жіночих плечах. Це довели своєю працею жінки, нагороджені в номінації «Жінки працівники органів прокуратури, МВС, СБУ, військовослужбовці Збройних сил»: майор СБУ, інспектор відділу кадрового забезпечення управління Служби безпеки України в Рівненській області Ірина Порадюк; капітан міліції, інспектор сектора кадрового забезпечення Рівненського міськвідділу УМВС України в Рівненській області Оксана Роботюк та заступник прокурора м. Рівне Ніна Ютовець.

«Жінки працівники юридичних установ, митниці та податкової служби». В цій номінації названо кращими начальника відділу ведення та захисту податкової звітності ДПІ у м.Рівне Галину Крат та начальника відділу контрольно-перевірочної роботи Рівненської митниці Лілію Карачун.

А начальник цеху з виробництва хлібобулочних, кондитерських виробів та виробництва напоїв ПАТ «Поліссяхліб» Ольга-Віра Вірун, начальник виробничо-технічного відділу ТОВ «Рівнетеплоенерго» Людмила Данилюк та маляр КП «Рівнеелектроавтотранс» Оксана Кобринь визнані жінками року-2011 в номінації «Жінки працівники народного господарства (промисловості, транспорту, енергетичної галузі, зв’язку, будівництва та архітектури)».

Жіноча галузь – торгівля – була представлена у фіналі конкурсу головним бухгалтером ПП «Оптторг» Оленою Мосійчук. Зате в номінації «Жінки працівники житлово-комунального господарства» нагороди отримали одразу три представниці галузі: майстер дільниці по благоустрою КП «Спецкомбінат-ритуальна служба» Тетяна Баранчук; начальник юридичного відділу управління житлово-комунального господарства Надія Ройко та керуюча Рівненським міським трестом зеленого господарства Ірина Савчук.

У когорті жінок-підприємців кращою з кращих визнано засновницю Коровайного Дому «Март» Тетяну Мартинюк.

Статуетку Марії Несвицької та диплом за перемогу в номінації «Жінки, які зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток міста», отримала голова правління ПрАТ «ЕСКО-Рівне» Ніна Весельська.

Мати восьми дітей Тетяна Гуда здобула перемогу в номінації «Жінка-берегиня (багатодітна мати)», а Олена Антонюк, котра працює адміністраторкою християнського центру соціально-трудової адаптації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Ти не один» була нагороджена в номінації «Жінка-благодійниця».

Загалом на святі у дев’ятнадцяти номінаціях нагородили 31 жінку. Кожна з них отримала у подарунок не тільки диплом, що засвідчує її перемогу, квіти, символічну міні-копію пам’ятника засновниці нашого міста Марії Несвицької, а й те найголовніше, що дає жінкам сили та наснагу працювати – визнання своєї подвижницької праці та вдячність за неї.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

11 комментариев

 1. Март 07, 16:52 #1 Допитливий

  А де це пропав міський голова? Чому він не нагороджував?

  Reply to this comment
 2. Март 07, 23:38 #2 дуже допитливий

  Класна номінація «Жінки — працівники науки». І хто ж переміг? «Проректор з виховної роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука Наталія Терновик та заступник директора з навчальної роботи Технічного коледжу НУВГП Лариса Осадча» — де тут логіка чи елементарні знання, що таке наука, і що таке виховання чи навчання! Смішно, якщо не боляче. Все у нас купується…. До слова, а чому у робочий час чиновники та чиновниці випивають алкоголь? Я б постидався так фоткатися з рюмкою!

  названі жінками року в номінації «Жінки – працівники науки».

  Reply to this comment
 3. Март 09, 10:37 #3 До дуже допитливого

  Свиня знайде калюжу навіть у спеку. Постидайтеся! Замість того, щоб привітати жінок, порадуватися за них, на яких усе (і в тому числі — чоловіки) тримається, ви дотинаєте їм бокалом шампанського. А скільки тих свят у жінки!? І скільки нагод те шампанське випити?!

  Reply to this comment
 4. Март 09, 19:54 #4 До Дуже допитливого

  Та питання не про каюжу і не про жінок. Якби за кордоном держчиновник у робочий час та ще й з бокалом алкоголю засвітиався на фото в газеті (ще до кінця того робочого дня) тут же б вилетів з посади. А серед жінок, у яких так мало свя, видніється голова Дмситра Аксенюка (облвоєнкома) та ще якогось мужчини. І дуже правий попередниій дописувач, \про те, що все купується у нас. Одні й ці самі обличчя з року в рік. І навіть той самий Грещук, який вручав такі ж нагороди у 1998-2004 роках!!! Андрюшка, вертайся в школу….

  Reply to this comment
 5. Март 09, 20:01 #5 До до Дуже допитливого

  Ця голова — це Едуард Галайчук дуже опозиційний депутат

  Reply to this comment
 6. Март 10, 21:19 #6 Дуже цікавий

  Свиня знайде калюжу навіть у спеку — якщо хтось створить таку калюжу. Не було б показухи, та ще й на першій полосі комунальної газети — не було б коментів. До речі, а яке відношення до жінок-лауреатів має військом Оксенюк і податківець Галайчук (дивися передосчтаннє фото). Хай би краще оберігали країну від супостатів і берегли державний алтин.

  Reply to this comment
 7. Март 12, 10:05 #7 Віка

  От заїло когось! А чого питається? У нього виходить, що державні службовці — це роботи, у яких крок вліво чи вправо карається розстрілом?Люди, давайте менше жовчі!!!!

  Reply to this comment
 8. Март 12, 22:50 #8 До Віки

  Бо держслужбовці найняті простим людом і повинні бути відкритими і чесними. А якщо у робочий день випивають — то це морально????? Ви б хотіли, щоб Ваш підлеглий не працював а відпочивав у робочий час і за це ще й отримувапв зарплату?

  Reply to this comment
 9. Март 13, 15:43 #9 Olga

  Наші чоловіки перестали би бути самими собою, тобто хамами і невігласами, якби пропустили нагоду пошпиняти своїм політичним опонентам навіть такою дрібницею, як увага до жінки. Раз на рік тих жінок вшановують, і то їм бач забагато! У робочий час, бач! А коли ж їх вітати — вночі. коли кожна нормальна жінка спішить додому?

  Reply to this comment
 10. Март 14, 00:13 #10 до Ольги

  До вашого відома, Ольго — вночі кожна нормальна жінка повиннв бути вдома, бажано у сімейному ліжку біля чоловіка. А не спішити додому, феміністка Ви наша. А нагродит можна й о 16.00, коли день робочий закінчується.

  Reply to this comment
 11. Март 15, 08:52 #11 Olga

  Nskmrb-yj ;syrf gjxbyf’ ujdjhbnb? oj djyf — nt; k.lbyf s vf’ ghfdj yf edfue s gjdfue? zr e;t q nfdhj atvsyscnr

  Тільки-но жінка починає говорити, ЩО ВОНА — ТЕЖ ЛЮДИНА І МАЄ ПРАВО НА УВАГУ ТА ПОВАГУ, ЯК УЖЕ Й ТАВРО ФЕМІНІСТКИ. Так, коли хочете, — феміністка Назвіть це так, якщо вам так подобається. А ви, мужики. хто? У переважній своїй більшості — козли, ледацюги й егоїсти, які давно сіли на шию жінкам. Навіть таку дрібницю, як уступити жінці місце в транспорті, вже не робите. Е-е-е-х…

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.