«А до Фукусіми вам діла немає?»

Март 07 17:07 2012

За попередні роки міський голова Рівного В. Хомко не раз довів, що ні він, ні його так звана команда не здатні дати раду проблемам і викликам, які залишились у спадок громаді від тотального пограбування псевдо-демократами, помаранчевими, біло-синіми і різноманітними прокучмівськими пройдисвітами разом, з чиновниками виконкому. Складається враження, що міський голова очолив цей системний процес і провадить свою діяльність через призму таємної ненависті до всіх рівнян.

Рівне так і не розв’язало болючу проблему освітлення пришкільних і прибудинкових територій, не розпочато процес розвитку сучасної транспортної інфраструктури міста, так і не отримало відкритих процедур з продажу комунального майна та розподілу земельних ділянок. Місто досі не має зрозумілої позиції з національних і загальнодержавних питань, особливо зважаючи на антиукраїнські наступи різнокольорових урядів та президентів. Більше того, коли нами була розроблена чітка позиція щодо добудови двох енергоблоків на старих фундаментах Хмельницької АЕС (а це лише 40 км до Рівного і безпосередньо стосується здоров’я майбутніх поколінь, Хомко дав таку відповідь: «А до Фукусіми вам діла немає?» І відмовився розглядати це питання. А вже на наступній сесії звертався до японського дипломатичного відомства з гуманітарною пропозицією оздоровлювати японських дітей у дитячих таборах краю. На щастя для японських дітей, урядовці «країни вранішнього сонця» відмовились від такої «пропозиції» чиновників нашого міста.

Насправді діючий міський голова не відповідав займаній посаді з початку власних бутафорних виборчих компаній. Спочатку Василь Червоній ще у 2006 році намагався виростити з цього діяча такого-собі господарника-патріота, та зрадницька сутність керівника Рівнеоблводоканалу розвела їх по різні сторони барикад. Хомко подався за підтримкою до фінансово-потужніших і не таких принципових у своїх переконаннях спонсорів. Їхні технологи спрацювали гарно, і громада на якийсь час повірила у «здібності» Хомка. Проте довіра до міського голови була втрачена вже за перший рік роботи нашої фракції. Ми просто почали виконувати перший пункт нашої передвиборчої програми, який звучить так: «Змусимо владу працювати прозоро». Так місто довідалось про капусту за 13 грн/кг, про фальсифікат вершкового масла з 16-відсотковим включенням технічних масел у цей продукт, який постачався в дитячі садочки і школи, про виселення дітей-інвалідів з комунальних гуртожитків, про будівництво «спецоб’єктів» на вул. Кибалюка та багато інших зловживань при використанні бюджетних коштів.

Усіх містян сколихнула історія, пов’язана з масивом Скляренка-Кибалюка, де побудувався міський голова і багато депутатів Рівнеради. Там раптово подорожчали земельні ділянки. Тепер за ЗОШ №27 розкинулись величезні котеджі. На цій території за голих 10 сотих «оператори земельного ринку» просять 80 тис. у.о. і в оголошеннях обов’язково дописують: «поруч солідні сусіди».
Варто зазначити, що у цьому місці виділялася земля через хитромудро-шахрайську схему управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому, де «наближені» отримали дуже ласі наділи. Взагалі, про статки та діяльність нашого міського голови та його родини рівняни можуть довідатись у програмі «Хто тут живе» за інтернет-адресою: http://4vlada.com/teleprograma/9377. До речі, факти, оприлюдненні в цій передачі, Володимир Хомко так і не спростував. Крім того, начальник Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області Віктор Галайський, який повідомив рівнянам про те, що керівник управління ЖКГ Іван Гема займався різними будівельними роботами в місті і називав зведення будинку для Володимира Хомка на вул. Кибалюка «роботою на спецоб’єкті», після цієї заяви був звільнений із займаної посади. Але ця справа чекає свого часу, саме тому всю документацію на нерухомість Хомко передбачливо оформив на чоловіка сестри Бондарчука-Васелюка.

Минулого року Володимир Хомко на пару зі своїм «будівничим» Іваном Гемою взялися за знищення комунальних підприємств. Штучно було доведено до банкрутства підприємство КАТП-1728 (власність територіальної громади), котре займалось вивезенням сміття в місті. В процесі було заведено на ринок цих послуг ТОВ «Санком-Рівне», в статутному фонді материнської компанії якої є офшорка з Ліхтенштейну та фізичні особи. Ця приватна структура відхопила від КАТП 1728 за штучно створених умов більшу частину ринку вивезення сміття міста. Тепер, ця приватна структура може сміливо диктувати свої умови всім рівнянам, що й успішно робить і буде робити в подальшому, допоки в ручному режимі виконкомом керує Володимир Хомко.

Варто згадати і про знищення в 2011 році двох ЖКП: «Паркового» та «Центрального». Просто серед зими було викинуто двірників, електриків, зварників, водіїв та представників інших робітничих професій на вулицю. Ще не була погашена заборгованість по заробітній платі, а прості люди, які роками працювали під керівництвом управління ЖКГ, не отримали допомоги з безробіття, як на сесії Рівнеради 23 лютого 2012 року в пришвидшеному темпі корисливі депутати під патронатом Хомка розпочали дерибан цих підприємств і надали дозвіл на приватизацію виробничого приміщення ЖКП «Центральне» (82,4 кв. м) за балансовою вартістю аж 3602 грн 53 коп. Прогнозую, що це лише початок мародерства власності територіальної громади.

Звертаюсь до мешканців Рівного, які мають інформацію про злодіяння місцевої влади, звертатись до нашої громадської приймальні, за адресою: м. Рівне, проспект Миру, 11, каб. 8. Незважаючи на тиск і погрози, які чиняться щодо мене та моїх побратимів, ми будемо і в подальшому оприлюднювати інформацію про злодіяння чиновників.

керівник фракції ВО «Свобода» Рівнеради Олександр ЛАЩУК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Март 07, 23:45 #1 Колись підлеглий

    За 27-ю школою чимало земля відхопив собі Юрко Торгун, цей хамовитий і бессовісний «лідер» міста за хвороби і після смерті Чайки. Як купив собі посаду секретаря ради у 2006 році, то й відбивав її за всі роки правління. А зараз тихенько собі затих і спродовує земельні наділи, вкрадені у громади. Та ще й підбиває клинки до ПР, забувши, що він керував міською організацією НРУ……

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.