7 березня в Рівному відкривається виставка «Планета дiтей» (+фото)

Март 06 11:19 2012

Виставка за пiдсумками II Мiжнародного фотоконкурсу «Планета дiтей» триватиме в Рівненській арт-кав’ярнi «Сальвадор Далi» (галерея Купчинського, вул. Гетьмана Полуботка, 4) з 7 березня до 19 квітня.

Відкриття виставки 7 березня в середу о 16 годині.

Дитинство – найщасливiша пора в життi практично кожної людини, яке згадується потiм впродовж всього життя. Це безтурботнiсть, люблячi i улюбленi батьки, дiдусi i бабусi, що оточують малюкiв теплом i турботою, друзi з дитячого садочка i шкiльнi товариши, iгри, спортивнi секцiї i рiзнi гуртки, постiйне пiзнання життя. Це сонце i море, лiтнiй i зимовий вiдпочинок, знайомство i дружба з тваринами, перше кохання i багато що iнше, що нiколи в життi вже не повториться.

Але дитинство буває i iншим – нещасливим. Всiм вiдомо, скiльки проблем iснує в цiй областi у всьому свiтi. Це i бездомнi дiти, якi шукають притулок на вулицях, i безнадiйно хворi дiти, що потребують нашої допомоги i сподiваються на неї, це i кинутi дiти в пологових будинках. Це i просто бiднiсть i убогiсть, в умовах якої живуть дiти в рiзних країнах свiту. До таких проблем фотографи можуть i повиннi привертати увагу, i глядачi виставки мають можливiсть переконатися що учасники конкурсу зробили це делiкатно i етично.

До складу журi конкурсу увiйшли вiдомi фотохудожники: Наталiя Компанцева AFIAP (Київ), Андрiй Гусаченко AFIAP (Севастополь), Олександр Задирака (Київ), Олександр Примак (Київ), Олександр Чекановський (Київ)

Органiзатори конкурсу не обмежували авторiв у виборi сюжетiв. Та однiєю умовою цей конкурс вiдрiзняється вiд iнших подiбних: взяти у ньому участь запропоновано було виключно жiнкам, – як професiйним фотографам, так i любителькам.

У першому конкурсi в 2010 г оду взяли участь жiнки-фотографи iз чотирьох країн. А у 2011 кiлькiсть країн-учасниць зросла до 17, а саме: Бiлорусь, В’єтнам, Великобританiя, Iзраїль, Iндiя, Iран, Казахстан, Канада, Киргизiя, Китай , Кiпр, Литва, Молдова, Нiмеччина, Росiя, США, Україна.

В галереї Купчинського представлено лише 54 свiтлини, вiдiбрані для участi у виставцi. Це роботи переможцiв, вiдзначених медалями та особливими вiдзнаками Мiжнародної асоцiацiї фотомистецтва (FIAP), Нацiональної спiлки фотохудожникiв України (НСФХУ), Мiжнародного фотографiчного руху «Образ без кордонiв» (ISF), Київської органiзацiї НСФХУ, меценатiв i спонсорiв конкурсу.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.