Шановні споживачі

Март 06 09:30 2012

послуг теплопостачання, мешканці житлових будинків за адресами: м.Рівне, просп. Миру, 27, вул. Шевченка, 32 та вул. Кіквідзе, 22!

КП РМР «Теплотранссервіс» повідомляє вас про виявлені в лютому 2012 року, в ході проведення експлуатаційної перевірки приладів обліку теплової енергії, несанкціоновані втручання з боку споживачів у роботу теплових лічильників задля спотворення показів (зміна коефіцієнта перетворення витрат у сторону зменшення, відсутність обліку теплової енергії, зупинка обліку приладу обліку теплової енергії), чим порушено КК України, Закон України «Про теплопостачання», Правила користування тепловою енергією, затверджені Постановою КМУ від 03.10.2000 № 1198, Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджені наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, Постанову КМУ від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» зі змінами та доповненнями, умови договору, внаслідок чого встановлена неправильна робота теплових лічильників та вихід їх з ладу.

У результаті вищезазначеного несанкціонованого втручання КП РМР «Теплотранссервіс» було завдано збитків, які підлягають відшкодуванню, шляхом проведення донарахувань за спожиту теплову енергію, згідно з умовами договору та нормами чинного законодавства України.

Тому в лютому 2012 року КП РМР «Теплотранссервіс» для мешканців вищезазначених будинків донарахувало за спожиту послугу централізованого опалення шляхом проведення з початку опалювального періоду 2011-2012 рр. перерахунку нарахувань згідно із встановленими нормами.

КП РМР «Теплотранссервіс» звертається до всіх мешканців м. Рівне (споживачів послуг теплопостачання) з проханням не вчиняти самовільного втручання в роботу теплових лічильників, оскільки цим завдається шкода  підприємству, що підлягає відшкодуванню (донарахуванню) в значно більшому розмірі для споживачів. Такі дії призводять до порушення норм цивільного та кримінального законодавства України.

Адміністрація підприємства

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.