Перший фотокубок Рівного збирає молодих фотографів

Март 06 10:07 2012

У Рівному розпочався прийом робіт на перший кубок з фотографії «Я люблю свої місто, я люблю свій край». Таке змагання між молодими фотографами ініціював фотохудожник та видавець Олександр Харват та місцевий видавничий дім.

Першим у місті чемпіонатом серед фотографів організатори хочуть виявити нові імена, збільшити туристичну та інвестиційну привабливість краю. За словами організатора кубка Олександра ХАРВАТА, до участі в конкурсі приймаються фотографії, зроблені на території міста та області. Кращі фотографії визначатимуть у номінаціях: пейзаж, природа, архітектура, подія, портрет та діти.

Автору найкращої фотографії буде присуджено Кубок Рівного з фотографії. Ексклюзивну нагороду розроблять рівненські майстри та оздоблять бурштином від фірми «Рівне-Бурштин».

— Конкурс відкритий для всіх фотографів та проводиться за правилами проведення міжнародних конкурсів, — зауважив Олександр Харват. — Роботи приймаються у цифровому вигляді. Кількість фотографій та кількість подач від кожного автора необмежена. Плануємо залучити до участі місцевих фотографів-аматорів та досвідчених професіоналів.
Для участі у конкурсі роботи можна буде подати з 1 березня по 5 травня 2012 року. У липні роботи оцінюватиме професійне журі, з числа авторитетних спеціалістів у галузі фотографії.

Відкриття виставки кращих фото та презентацію фотоальбому організатори запланували на День Незалежності.

Дізнатися більше про умови конкурсу та надіслати заявку можна тут. http://www.ukrfoto.org/

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.