До жіночого свята рівнянам подарують фотовиставку

Март 06 09:34 2012

8 березня у Рівному в сучасній молодіжній кав’ярні «Ера» (вул.Поштова, 11) розпочнеться святкова фотовиставка «Жінці присвячується…». Вона буде приурочена до Міжнародного жіночого дня. Фотовиставку організовує агенція «PRant Media Promo Group» за підтримки депутата Рівнеради Олександра Курсика.

Мета фотовиставки — оригінально і по-творчому привітати рівнянок із днем 8 березня, а також відкрити і затвердити серед мешканців Рівного нові імена молодих, талановитих та креативних фотографів.

Темою виставки обрано висловлювання Шарля Бодлера «Жінка — це запрошення у щастя!», а афоризм Павла Загребельного «Жінка створена для доторків та поглядів» чудово підходить для епіграфу, адже на виставці буде презентовано багато жіночих портретів. Крім того, фотовиставка пропагуватиме високу мету жінки – материнство.

На фотовиставці будуть представлені роботи таких рівненських фотографів: Юрія Шушкевича, Тетяни Вакулюк, Тараса Терлецького, Марини Худанич, Руслана Толордави.

Фотовиставка «Жінці присвячується…» демонструватиметься в сучасній молодіжній кав’ярні «Ера» (інтернет-кафе) (вул.. Поштова, 11) з 8 до 22 березня.

Відкриття фотовиставки відбудеться 8 березня об 11 годині у інтернет-кафе «Ера» за адресою: вул. Поштова, 11.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.