Виїзні нулі

Март 06 10:17 2012

Невдало складаються матчі для МФК «Кардинал-Рівне» в чемпіонаті України з футзалу («Екстра-Ліга») за межами рідних стін. У дев’яти поєдинках лише дві нічиї. Черговий виїзд не став винятком із правил. У Донецьку наша команда поступилась «Єнакієвцю» – 2:5 (0:2).

Другий тур поспіль на виїзд наша команда їде без головного тренера Сергія Піддубного, який хворіє. На жаль, команда без нього протистояти господарям не змогла. Рівняни заявили про себе лише після четвертого гола «Єнакієвця». Юрій Когут (32-га хвилина) замкнув передачу Віталія Дєнюжкіна. На завершальній хвилині Олександр Бондар реалізував десятиметровий за сьомий фол господарів, а перед цим він не зумів реалізувати пенальті за шостий фол. Фінальна сирена за­фіксувала чергову поразку МФК «Кардинал-Рівне» – 2:5.

Результати решти ігор: «ЛТК» – «Ураган» – 5:4, «Енергія» – «Локомотив» – 2:3. Незважаючи на поразку в турнірній таблиці, лідирує львівська «Енергія» – 40 очок. На два менше у харківського «Локомотива». МФК «Кардинал-Рівне» з 18 пунктами опинився на шостому місці.

У 21-му турі рівняни відпочивають. У 22-му (17 березня) підопічні Сергія Піддубного гратимуть у Львові з місцевою «Енергією». Вдома наша команда зіграє 31 березня проти івано-франківського «Урагана».