Більшість українців беруть шлюб через кохання, — результати опитування

Март 06 14:53 2012

Більшість українців одружуються, бо кохають свого обранця чи обраницю. Про це свідчать результати дослідження компанії Research & Branding Group, повідомляє Корреспондент.net

Згідно з результатами опитування, 79% жителів України зважилися на реєстрацію шлюбу, керуючись почуттями, 15% оформили свої стосунки, покладаючись більшою мірою на розум (за розрахунком). 6% респондентів не змогли відповісти на запитання, що ж спонукало їх укласти шлюб.

Також, як засвідчили результати опитування, більшість українців або перебувають в офіційному шлюбі (68%), або перебували в офіційному шлюбі раніше, а зараз розлучені (11%).

Найбільше кількість українців, що перебувають у шлюбі, з вікової групи 50-54 роки (80%), а найменше — серед молоді до 30 років (44%).

У період з 10 по 20 лютого 2012 року компанія Research & Branding Group провела дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до інститутів сім’ї та шлюбу. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю в 24 областях України та Криму. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає 2,2%.

Як повідомлялося, згідно з опитуванням міжнародного дослідницького агентства IFAK, 65% українців закохані.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.