Боржники залишаться без газу і світла

Март 06 11:02 2012

Без світла та газу з наступного тижня залишаться ті адмінприміщення бюджетних установ, керівники яких не оплатили отримані цьогоріч послуги, зауважив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак.

За його словами, заклади соцсфери не відключатимуть, адже діти та хворі не можуть потерпати через непрофесійність посадовців. Втім бездіяльність мусить бути покарана, і від сьогодні попередження про припинення газо- та електропостачання отримали бюджетні споживачі, які не провели розрахунки в січні-лютому.

За газ населення та бюджетні установи цьогоріч заборгували понад 28 мільйонів гривень, розрахувавшись у середньому на 81,5 відсотка. Із 10 мільйонного бюджетного боргу – найбільше недоплатили освітні та медичні заклади, а також селищні та сільські ради, констатував голова правління ВАТ «Рівнегаз» Петро Дубас. Найгірше за імпортний енергоресурс розраховуються у містах Рівне, Дубно та Острог, а також у Дубенському, Корецькому та Млинівському районах.

Водночас енергопостачальникам із початку року з місцевих бюджетів недоплатили майже 840 тисяч гривень, а з держказни – 1 мільйон 370 тисяч. Загалом всі споживачі заборгували за електроенергію цьогоріч понад 6 мільйонів гривень. Як результат, загальнообласний рівень розрахунків – 96,5 відсотка.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.