У 13-му армійському корпусі відзначили День професійного сержанта

Март 05 12:23 2012

У всіх військових частинах під керівництвом командирів відбулися урочистості, під час яких відзначені кращі сержанти і старшини армійських колективів.

У Рівному урочисте зібрання з нагоди дня професійного сержанта відбулося у 55 окремому лінійно-вузловому полку зв’язку. У заході взяло участь більше 300 молодших командирів військових частин гарнізону.

— Саме сержант є надійним помічником офіцера, від якого залежить рівень підготовки особового складу, його дисциплінованість, знання зброї та техніки, згуртованість і надійність військового колективу у виконанні важливих завдань, — звернувся до підлеглих тимчасовий виконувач обов’язків начальника штабу-першого заступника командира з’єднання полковник В’ячеслав Курилюк. – Професійний сержант – це вимога часу, він є найближчим до солдата командиром, який безпосередньо відповідає за військову підготовку та морально-психологічний стан. Саме на вас покладаються завдання з виховання і навчання особового складу, ви відіграєте провідну роль у повсякденній діяльності підлеглих.
Старший офіцер зазначив, що сержанти є радниками командирів частин та підрозділів у всіх питаннях життєдіяльності.

Під час урочистостей найкращі представники сержантського та старшинського складу були відзначені грамотами та подяками від командира 13 армійського корпусу та підпорядкованих частин. А старші сержанти Микола Кравчук, Сергій Развад та Олександр Антонюк отримали цінні подарунки.

У військових частинах 13 армійського корпусу понад третина усього особового складу — сержанти та старшини. З них, базовий рівень військової підготовки мають 366 військовослужбовців і 20 молодших командирів здобули середній рівень. А головний старшина 13 армійського корпусу старший прапорщик Олександр Канавський наприкінці минулого року отримав вищий рівень підготовки сержанта у Збройних Силах України.

Про це повідомив прес-секретар 13-го армійського корпусу Віктор Шубец.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.