У Рівному стартує Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Март 05 11:58 2012

20 березня о 13 годині в обласному театрі ляльок відбудеться свято урочистого відкриття щорічного Всеукраїнського тижня дитячого читання під назвою „Книга – розум, знання та успіх!”.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно стартує в березні в одній із дитячих бібліотек України.

У святковій програмі візьмуть участь:
— фольклорний гурт „Весняночка” міського палацу дітей та молоді;
— вихованці дитячого будинку;
-літературно-мистецький клуб „Крок” при територіальному центрі медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату;
— дитячий театр танцю „Арабеск”, худ. керівник Галина Золіна;
— Олександр Дубатовка – учень 6кл. ЗОШ №8

На святі відкриття, як і щороку, будуть відзначені лауреати премії „Кобзарик” в номінаціях „Кращий читач” та „Друг бібліотеки”. Ця премія встановлена Рівненсько обласною дитячою бібліотекою у 1998 р. Нею відзначають представників громадськості, читацького активу за співпрацю з бібліотекою, допомогу у вирішенні актуальних питань її діяльності. Премія – спеціальний диплом та „Кобзар” Т.Шевченка.
Свято книги відбудеться за участю представників Міністерства культури України, Національної бібліотеки України для дітей, Національної спілки письменників України:
Організатори – управління культури і туризму облдержадміністрації (начальник – Ярослав Мельник), Рівненська державна обласна бібліотека для дітей (директор – Лариса Лісова).
Запрошені: рівненські письменники та журналісти – Лідія Рибенко,
Євген Шморгун, Ростислав Солоневський, Микола Береза, Юрій Береза.

Під час відкриття у фойє театру діятимуть:
— виставка-продаж „Книжкове розмаїття „Азалії” (книги місцевих авторів);
— виставка „Креативна книга” ( арт-книги О. Медведєвої);
— книжкова виставка „Від тих, хто пише – тим, хто читає” (книги з автографами авторів);
— книжкова виставка „Сьогодні у нас в гостях” (книги присутніх на святі письменників;
— виставка творчих робіт „Юнь розкриває таланти” (Ірина Довжаниця, с.Деражне Костопільського району).

Перед початком свята у фойє проводитимуться літературні вікторини для дітей: „Книжкова карусель”, „Хто відповідь знає – у казку потрапляє”, „Сторінками славнозвісних книжок”.
Після свята – о 15 годині відбудеться круглий стіл на тему „Підтримка і розвиток читання в Україні: загальнонаціональні ідеї та регіональний досвід” (обласна бібліотека для дітей, вул. С.Петлюри, 27). У заході візьмуть участь письменники, видавці, бібліотечні працівники, представники громадськості.

У цей же день об 11 год. в обласній бібліотеці для дітей (пр. Миру, 16) відбудеться презентація журналу „Однокласник” за участю головного редактора Сергія Іванюка (Оксеника).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.