Завтра у Рівному відкривається виставка «Жінки.Мрії»

Март 05 09:22 2012

З нагоди 8 Березня у Рівному відкриють особливу фотовиставку «Жінки.Мрії». Світлини та емоції рівнянкам подарують фотостудія «У фарватері істин», журналіст Юрій Дюг та меценат Олександр Нестерук. Тематична фотовиставка об’єднає світлини фотографів з віршами Юрія Дюга. У центрі уваги, звичайно ж, — жінки. Відкриття виставки 6 березня о 16 годині.
Творча команда відомого видавця та фотохудожника Олександра Харвата вирішила по-особливому привітати жінок з святом 8-го Березня. У рамках нового проекту «Жінки.Мрії» фотохудожники клубу «Простір фото» створили добірку світлин про жіночі мрії, сподівання та прагнення. На фото – жінки різного віку та статусу. Але їх об’єднує жіноча наївність, примхливість, емоційність та непередбачуваність.
Для кожної зі світлин підібрано романтичні поезії з електронної збірки Юрія Дюга «25 кроків кохання».
— Таким поєднанням фото та поезії хотіли передати те, що мріє почути кожна жінка: про те, що вона бажана, найкраща, навіть злегка ідеальна в очах та серцях чоловіків не лише 8 березня. Це найкраще привітання, — наголосив автор ідеї фотовиставки Юрій Дюг.
Охоче долучився до проекту та привітань депутат Рівненської міської ради та постійний меценат Олександр Нестерук.
— “У фарватері істин” робить цікаві проекти. А виставка “Жінки.Мрії” — найкраще привітання всіх рівнянок до свята, тому я залюбки підтримав цей проект, — зауважив Олександр Нестерук.
Побачити віршовану фотовиставку можна буде в галереї «У фарватері істин» в ТЦ «Злата Плаза» з 6 по 25 березня.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.