Василь Вірастюк закликав рівнян займатися спортом

Март 05 13:12 2012

Найсильніша людина світу Василь Вірастюк 3 березня побував у Рівному. Ініціатор візиту, депутат міської ради Олександр Курсик зустрів богатиря на в’їзді у місто.

Стронгмен одразу відправився у спортивний-клуб «Фітнеспорт», де на запрошення власників клубу провів тренування. Відвідувачі закладу були приємно здивовані тим, що сьогодні займаються поряд із українською зіркою світового масштабу. У тренажерному залі Василь Вірастюк вразив усіх своєю ввічливою поведінкою і разом з іншими чекав черги до того чи іншого тренажера. Спортсмени говорять про те, що Василь Вірастюк не панібратився із власниками, не тиснув руку нікому як зірка під час заняття, а сконцентровано тренувався і, як усі, пив воду із одного і того ж одноразового стаканчика. Незважаючи на те, що Василь Вірастюк майже ніколи не розмовляє під час тренування, у Рівному атлет роздавав рівнянам поради, жартував та підбадьорював спортсменів.

Після цього Василь Вірастюк поїхав на зустріч із студентами НУВГП та спортсменами Рівного. Спілкуючись із студентами, Василь Вірастюк розповів, що почав займатися спортом ще з дитинства – займався плаванням, легкою атлетикою. Усі його спортивні досягнення – результат клопіткої праці та постійних тренувань.

У Рівне стронгмен Василь Вірастюк приїхав із сином Адамом. Дев’ятирічному хлопчику дуже сподобалось наше місто. Поки його тато тренувався, він встиг побувати у деяких розважальних центрах Рівного та переглянути кінофільм.

На зустрічі зі студентами Вірастюка запитали, чи він хотів би, щоб його син прожив таке життя, як і він, тобто став спортсменом. Він з гордістю розповів, що Адам вже активно займається спортом, зокрема східними єдиноборствами, але і наголосив, що долю його син обере собі сам.

Також найсильніша людина світу Василь Вірастюк закликав усіх рівнян займатись спортом, будь-яким, хоча б просто бігати вранці. Адже спорт, як наголосив авторитетний спортсмен, не лише загартовує тіло, але й виховує силу волі, повагу до суперника та витривалість.

Коментарі:
Василь Вірастюк, стронгмен, найсильніша людина світу:
— Тренажерний зал мені дуже сподобався. Хочеться, щоб місцева влада Рівного запросила нас сюди з турніром. Ми б приїхали із стронгменами на змагання. Думаю, мешканцям міста це б сподобалось. В цілому, хочеться закликати рівнян займатися спортом! Я з дитинства не ходив дворами, під’їздами, а приходив зі школи, брав тренувальну сумку і йшов у манеж тренуватись. Думаю, сучасній молоді необхідно робити так само. Треба поміняти свій стиль життя, повернути у нього спорт, необхідно знову зробити спорт модним. Щодо мого секрету успіху, то можливо він і є, але якщо я його озвучу, то це не означає, що цим може скористатись хтось ще, адже у кожного свій унікальний секрет. Думаю, найголовніше – це те, що я завжди робив свою роботу на всі сто відсотків. Я люблю справу, якою займаюсь, тому і досягнув того, чого досягнув.

Олександр Курсик, організатор зустрічі, депутат Рівненської міської ради:
— Мені дуже приємно, що приїзд Василя Вірастюка вдалось організувати швидко і якісно. Ми з ним давно знайомі, а зараз плануємо організувати серйозний богатирський турнір у Рівному. У цьому заході немає ні грама політики. Я просто виконую те, що обіцяв, – популяризую Рівне серед відомих українців і знайомлю рівнян з найпопулярнішими співвітчизниками. Думаю, що Василь Вірастюк на власному прикладі за один день заохотив більше рівнян до занять спортом, ніж місяць моєї пропаганди здорового способу життя. Приємно, що на зустріч з українським богатирем прийшли сотні юних спортсменів. Думаю, що ми зробимо такі майстер-класи регулярними.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.