Більше 30 сімей Рівненщини отримали торік житло коштом бюджету

Март 05 10:53 2012

32 сім’ї торік отримали квартири за програмою «Доступне житло», в спорудження яких було інвестовано понад 2,5 мільйона бюджетних гривень.

Водночас бюджетну допомогу отримувала молодь Рівненщини – торік їх прокредитували на понад півтора мільйона гривень, надавши пільгові довгострокові позики на будівництво чи реконструкцію житла.

Крім того, на компенсацію відсоткової ставки за кредитами, наданими молодим сім’ям комерційними банками для вирішення житлових проблем, область отримала торік майже 6 мільйонів гривень із держбюджету.

Цьогоріч програми забезпечення молоді житлом також фінансуватимуть з держбюджету. В цілому в Україні передбачено для будівництва (придбання) доступного житла 200 мільйонів гривень. Ще 60 – на надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. А 55 мільйонів гривень передбачено спрямувати на пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників

Торік в області збудували більше 190 тисяч метрів квадратних житла, що на більш як у 2,5 раза більше, ніж у 2010-му. Загалом в 2011 році в області ввели в експлуатацію 1687 квартир загальною площею майже 230 тисяч метрів квадратних. Із такими показниками Рівненщина на шостому місці загальноукраїнського рейтингу за темпами введення житла в експлуатацію.

Цьогоріч в області заплановано ввести в експлуатацію 240 тисяч метрів квадратних житла.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.