Продукція Рівненщини затребувана на міжнародних ринках

Март 02 09:18 2012

Торік експорт місцевих товарів зріс на 37 відсотків. Це може свідчити про те, що виробничники області посилюють позиції на світовому ринку.

Зокрема, суттєво зросло постачання зарубіжним партнерам щебеню (+73 % порівняно з 2010 роком), скловиробів (+50 %) та текстильних (+40%), деревини (+25%), міндобрив (+10%). Відтак, вперше за багато років Рівненщина продала іноземцям більше, аніж закупила за кордоном. А це підтверджує конкурентоспроможність місцевої продукції.

Втім для виробничників не будуть зайвими й додаткові ринки збуту. Торік для підприємців області організовували закордонні зустрічі з потенційними діловими партнерами в Польщі, Литві, Великобританії і ФРН.
Для підсилення економічного потенціал регіону керівництво області підписало угоди про співпрацю в з Астраханською областю Російської Федерації та Люблінським воєводством Республіки Польща.

Загалом торік обсяг експорту становив понад 543 мільйони доларів США. Кожен другий долар заплатили рівненським виробничникам покупці з країн Європейського Союзу, а ще третину – з країн СНД.
Загалом область здійснювала зовнішньоторговельні операції із партнерами зі 105 країн світу.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.