Щоб жінки перед святом не стояли на кухні

Март 01 09:39 2012

Торти, тістечка, інші делікатеси, без яких не обходиться святковий стіл, можна буде придбати до святкового столу напередодні 8 Березня на спеціалізованій виставці, яку влаштовує для рівнян управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення.

Відбудеться це дійство 6 березня о 13.00 в кінопалаці «Україна». Це буде виставка-продаж хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів місцевих товаровиробників. На ній у широкому асортименті представлять торти, тістечка, булочки, здобу та інші солодощі.

Участь у виставці братимуть відомі мешканцям нашого міста виробники, продукцію яких рівняни люблять і з радістю споживають. Це ПАТ «Поліссяхліб», ТзОВ «Хлібодар», Коровайний дім «Март», супермаркети «Фуршет» і «Край» філії «Магазин №7» ТзОВ «Край-2», універсам «Сільпо» ТзОВ «Фоззі-Фуд», приватний підприємець Аліса Борсук. Усі вони та інші підприємства подбають про те, щоб на святковому столі у весняне свято 8 Березня в кожній родині була смачна продукція. Щоб наші чарівні жінки менше часу ви­тратили на приготування страв для святкового столу, а турботливі чоловіки могли придбати для них смачний солодкий подарунок.

Продукція на виставці буде високоякісна, бо місцеві виробники вміють створити справжні кондитерські шедеври. До свята ж вони вкладуть у їх виготовлення все своє вміння й душу, задовольнять смаки будь-якого споживача.

Водночас підприємці міста можуть скористатися нагодою та укласти угоди з товаровиробниками на поставку хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів.

Ігор ОСТАПЕНКО,
начальник управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.