У Рівненському технікумі технологій та дизайну майже всі студенти вчаться за державним замовленням

Март 01 07:24 2012

Рівненський технікум технологій та дизайну – це потужний підрозділ Рівненського національного університету водного господарства та природокористування, державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Понад 50 років технікум успішно готує фахівців із завжди затребуваних на ринку праці спеціальностей: «Бухгалтерський облік», «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості», «Виробництво та дизайн нетканих текстильних матеріалів», «Швейне виробництво», «Дизайн», «Моделювання та конструювання промислових виробів».

Свої знання та досвід студентам передають 66 викладачів та майстрів виробничого навчання, з них 45 мають першу і вищу кваліфікаційні категорії, 13 – звання «Викладач-методист», 7 – звання «Відмінник освіти України».

На базі 9 класів прийом до технікуму проводиться за результатами вступних випробувань: усного екзамену з математики і диктанту з української мови. На базі 11 класів – за конкурсом сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (для всіх спеціальностей), математики, або історії України, або фізики (на вибір, відповідно до обраної спеціальності).

За угодами з Рівненською фабрикою нетканих матеріалів, підприємствами «Т-Стиль», «Рівне-Стиль», «Сімпатекс», СП «Алмі», швейною фабрикою «Маяк» технікум готує фахівців на замовлення. Часто підприємства замовляють тематику дипломних проектів. Студенти виконують їх, коли проходять виробничу практику.

Нині на стаціонарі вчаться 510 студентів, на заочному відділенні – 110. 90 відсотків студентів навчаються за держзамовленням, 362 з них отримують стипендію.

До послуг студентів – сучасні аудиторії, комп’ютерні класи з інтернетом, обладнані майстерні та лабораторії, спортивні та тренажерні зали, бібліотека, два гуртожитки, їдальня, медпункт. Діють спортивні секції, наукові гуртки, колективи художньої самодіяльності, театр моди.

Студентське життя збагачують тематичні дискусії, конференції, розважальні вечори, покази моделей одягу, відтворені народні свята і обряди, різноманітні виставки, вогники, відеолекторії, олімпіади, брейн-ринги, тижні фахівців. Не дивно, що більшість студентів – люди національно свідомі, здатні демократично мислити, духовно багаті й талановиті.

У студентів і викладачів технікуму в моді здоровий спосіб життя. Тут створена хороша спортивна база: гімнастичний, ігровий, тренажерний, тенісний зали. Діють спортивні секції баскетболу, волейболу, футболу, атлетичної гімнастики, шахів. На майданчиках технікуму проводять змагання міжнародного рівня.

Випускники технікуму мають змогу продовжувати навчання у Київському національному університеті технологій та дизайну, Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування, Хмельницькому національному університеті, а також в інших ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації за інтегрованими навчальними планами, які передбачають скорочення терміну навчання на 1-2 роки.

Докладніше про навчання у технікумі можна дізнатися, завітавши за адресою: м. Рівне, вул. Литовська, 53.

Телефон приймальної комісії: 0(362) 22-20-64.
Багато цікавої інформації є на сайті технікуму: http://ttd.rv.ua

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.