Сьогодні учень, а завтра – економіст

Март 01 08:53 2012

У палаці дітей і молоді відбувся ІV фестиваль-конкурс із економіки «Міцні знання сьогодні – мій капітал завтра!» У ньому взяли участь 40 учнів старших класів загальноосвітніх закладів міста. Ініціатором його, як завжди, стала про­фільна школа бізнесу ПДМ, а підтримали захід громадські організації, установи, виші та управління економіки міста.

Компетентне журі конкурсу ставило за мету перевірити економічне та соціальне мислення школярів у форматі аналізу та синтезу, виявити їхню теоретичну підготовку з подальшим застосуванням знань на практиці. Усі судді були здивовані глибиною підготовки учнів до фестивалю-конкурсу, відзначили оригінальне виконання робіт, ораторські здібності доповідачів, вміння переконувати аудиторію. «Роботи багатьох конкурсантів можна застосувати на практиці», – зробило висновок журі.

Переможцями конкурсу в номінаціях «Рольова гра – крок до підприємництва» та «Економічні роздуми» стала команда «Релакс» школи бізнесу ПДМ, у номінації «Презента­-
ція бізнес-ідеї» перемогла ­команда «Ерудит» НВК №26. Їх, а також команду «Бізнес-леді» ЗОШ № 26 визначили фіналістами конкурсу. Катерина Лаппо від школи бізнесу ПДМ, як переможниця, поїде в Мінськ на фестиваль-конкурс «Сходинки успіху».

Член журі конкурсу ­начальник відділу еконо­мічного аналізу та прог­нозу управління еконо­міки міста Тетяна Степанюк, зокрема, зазначила:

–  Четвертий рік поспіль від управління економіки міста я беру участь в оцінюванні знань конкурсантів. Мені приємно зазначити, що з кожним роком рівень знань учнів усе вищий. Вони багато уваги приділяють самоосвіті, використовуючи інтернет-ресурси, підручники.

Управління економіки міста оцінювало конкурс «Есе» – економічні роздуми на задану раніше тему. Конкурсанти порадували нас своїм умінням володіти теоретичним матеріалом, аналізувати проблему й використовувати в роботах статистичні показники. Всі роботи в цій номінації були хороші, але хочу відзначити Вікторію Крук із НВК №26, Остапа Дзюбенка, учня ЗОШ № 15 і першокурсника школи бізнесу ПДМ, а також десятикласницю ЗОШ № 27 Тетяну Шваю.

Цих учнів від управління економіки міста нагородили дипломами й подарунками.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.