Сини – в матір,

Март 01 08:30 2012

яка кохається в цифрах і любить точність

Професія бухгалтера пов’язана з цифрами, тому для більшості людей вона здається сухою й одноманітною. Але тільки не для Тетяни Ганжелюк – начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому. У цифрах жінка кохається, бо знає, що вони відображають людську сутність і всі сфери  нашого  життя.

Кваліфікований бухгалтер, щоб уміло вести господарсько-фінансову діяльність, мусить не тільки добре володіти цифрами, а й досконало знати законодавство, яке нині дуже швидко міняється. Саме таким бухгалтером, висококваліфікованим і відповідальним, є Тетяна Ганжелюк.

Начальник управління Віра Мельник зауважує, що вона за нею,  як за кам’яною горою. За фінанси спокійна, бо річний обіг грошей у 210 мільйонів гривень, які держава виділяє з трьох бюджетів – державного, обласного і міського – на субсидії, виплати на дітей, інвалідів, різні матеріальні допомоги – завжди перераховані вчасно. І будь-яка перевірка не має жодних претензій до бухгалтерії.

Скромна, виважена в думках і діях, Тетяна Петрівна сприймає цю характеристику керівника як комплімент і запевняє, що це заслуга всього працездатного колективу відділу. «Дівчата-бухгалтери у нас всі молоді, спритні, безвідмовні у виконанні будь-яких завдань, допомагають одна одній, – каже Тетяна Ганжелюк. – Робота нелегка, бо в Держказначействі на управління відкрито 95 рахунків. Тільки встигай за всім стежити! Проте з моїм колективом працювати легко й дуже приємно. Я завжди кажу, що поміняти роботу на іншу можна, а такий колектив  – ніколи».

Як керівник, вона серцем прикипіла до кожної з семи працівниць, знає їхні можливості, сімей­ні проблеми. Можливо, це завдяки тому, що сама дуже комунікабельна, сімейна людина, понад усе цінує родинне тепло й хороші людські стосунки. Із чоловіком Віталієм виростили двох синів – Вадима і Романа. Обоє вони за фахом фінансисти. Старший, Вадим, уже керівник відділу в «АКЦЕНТ-банку», одружений. Роман закінчує відділення «Фінанси і кредит» Рівненського державного коледжу економіки і бізнесу. Мабуть, сини пішли в матір, яка має фінансову освіту, роботу й мислення. Бо їхній батько – вроджений ветеринар. Як підприємець, він охоче допомагає всім, хто має тварин, і звертається до нього за допомогою.

А як дружно живуть, спілкуються й зберігають родинні традиції дві сім’ї Ганжелюків! Тетяна Пет­рівна має сестричку-близнючку Оксану. З самого дитинства вони – нерозлийвода. Доля розпорядилася так, що обидві вийшли заміж за хлопців із прізвищем Ганжелюк. Весілля справляли одного року і одного числа – 21, тільки з інтервалом у шість місяців. Їхні чоловіки не з однієї родини, а з сусідніх сіл Дубенського району, зате нині при своїх дружинах стали як рідні брати. Не забувають сестри зі своїми сім’ями й  матір, яка вже на пенсії, але ще трудиться. Живуть в одному мікрорайоні, тому й свята проводять разом, майже щодня зустрічаються і в будні.

У колективі управління праці та соціального захисту населення Тетяну Ганжелюк люблять і поважають за щирість і доброту, готовність завжди прийти на допомогу. Щотижня після роботи вона ходить з колегами у парилку. Коли ж починається грибний сезон, Тетяна Петрівна не може собі відмовити в задоволенні поїхати до лісу на тихе полювання.  А в довгі зимові вечори жінка бере в руки голку й вишиває українські орнаменти на рушниках і серветках.

– Вишиваю багато для себе і всіх, хто попросить. Коли справляли весілля синові, то всіх хрещених батьків пов’язала вишитими власноруч рушниками. Нині вишиваю для племінника, а там, дивись, і для Романа потрібно буде готувати рушники, – каже Тетяна Ганжелюк.

Колектив щиро бажає Тетяні Петрівні, щоб вишиті материнськими  руками рушники простелили щасливу долю молодим. А щоб цю талановиту, працелюбну і щиру жінку оцінили не тільки в колективі, колеги висунули її  кандидатуру на конкурс «Жінка року» в номінації «Жінки – працівники сфери соці­ального захисту населення».

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.