Розминка перед вирішальними турами

Март 01 08:40 2012

У дванадцятому турі чемпіонату України з волейболу серед жінок у вищій лізі в п’яти матчах із шести були зафіксовані рахунки 3:0. Саме так рівненська «Регіна-МЕГУ» розправилася вдома із «Сєвєродончанкою-2» із Сєвєродонецька.

Гості прибули до Рівного в не­оптимальному складі. На це була причина – головна команда приймала одеську «Джінестру» і всі сили кинула саме на той поєдинок. Рівненські вболівальники побачили сімох юних вихованок «Сєвєродончанки». За такого розкладу наші волейболістки досить упевнено здобули легкі перемоги (25:11, 25:7, 25:22 та 25:14, 25:12, 25:19).

Валерій Слєпцов, головний тренер ВК «Регіна-МЕГУ», перевірив свій найближчий резерв:

– Гості приїхали навіть не другим, а третім складом. Ми досить легко перемогли, але такі матчі не приносять задоволення ні тренерові, ні вболівальникам, ні самим гравцям. Приємніше грати із сильним суперником.

Результати решти ігор: «Орбі­та-Університет» – «Іскра-ЛОШВСМ-ЛОВУФК» – 3:0 та 3:0, «Педуніверситет-ШВСМ» – «Спортліцей-Університет» – 3:0 та 3:2.

У турнірній таблиці лідирує запорізька «Орбіта-Університет» – 51 очко. На другому місці – «Регі­на-МЕГУ» – 43 пункти. На третьо­му «Сєвєродончанка-2» – 33. У наступному турі рівнянки в Луганську поміряються силами з місцевою командою «Іскра-ЛОШВСМ-ЛОВУФК».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.