Півмільйона на «Текстильник»

Март 01 09:44 2012

Рівне перемогло у всеукраїнському конкурсі

Понад 40 проектів підготували місцеві ради Рівненщини торік на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Одинадцять із них стали переможцями. У тому числі й Рівне із програмою впровадження енергозберігаючих заходів.

Відзнаки переможцям у вівторок вручала перша заступниця голови Держфонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Тертишна. Від імені рівненської громади таку відзнаку отримав міський голова Володимир Хомко.

Чимало проектів перемогли і здобули гранти від інших фондів. Досвід участі в таких конкурсах свідчить, що активні громади, які прагнуть позитивних змін і щось для цього роблять, зазвичай мають підтримку і фінансову допомогу на свої ініціативи від органів влади.

Загалом же Рівненщина – одна з найактивніших областей у Всеукраїнському конкурсі. Громади запропонували проекти та отримали кошти на відновлення вуличного освітлення, реконструкцію дитсадків і спортивних об’єктів, ремонт закладів культури, впровадження енергозберігаючих заходів тощо.

– Місто не вперше взяло участь у цьому конкурсі і перемогло теж не вперше, – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко. – Ми запропонували гарний проект, який стосується заміни системи опалення в палаці культури «Текстильник». Загальна вартість проекту – 2,4 мільйона гривень. У тому числі підтримка Держфонду – 500 тисяч. Загалом уже освоїли майже 8 мільйонів від фонду на різні проекти. Спо­діваюся, що й надалі будемо співпрацювати, а виділені кошти використаємо на користь громаді.

У вівторок представники Держ­фонду і обласної влади підпи­сали тристоронню угоду про співпрацю. Кошти ж почнуть надходити вже в квітні. Таким чином громади-переможці зможуть вчасно виконати всі роботи для успішної реалізації своїх задумів.

Наталія КОРКОШ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

2 комментария

  1. Март 01, 10:19 #1 ВВС

    О, в текстильнику тепер така липкорука цаца керує, яка скоро переполовинить ті мільйони з пользою для свого кармана.

    Reply to this comment
  2. Март 01, 10:24 #2 В точку

    За парк купив хату на Литовській, а за текстильник добудує.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.