Один директор – у полі не воїн

Март 01 08:51 2012

Кращим керівником профтехосвіти області визнали директора Рівненського торгово-професійного ліцею Віктора Рудика

Минулого тижня в Рівному визначили кращого керівника професійно-технічного навчального закладу області. На сцені Рівненського центру профтехосвіти сервісу та дизайну 19 директорів змагалися за звання кращого у фінальному етапі обласного конкурсу.

Повна глядацька зала  плакатами та бурхливими оплесками підтримувала директорів своїх профтех­училищ та ліцеїв. Адже у фіналі конкурсу перед учасниками, які хвилювалися на сцені, стояло завдання не лише якнайкраще презентувати заклад, який вони очолюють, а й показати себе та власні вміння.

З теплом та щирістю розповідали керівники про свій заклад у першому конкурсі «Заклад, яким я живу…». Для кожного з них це справді вагома і чи не найголовніша частина життя, це робота, якою вони справді живуть і завдяки якій самостверджуються в суспільстві. Багато керівників закладів профтехосвіти працюють на своїх посадах п’ятнадцять і більше років. Вони досвідчені педагоги, організатори колективів, господарники, отож їм є чим пишатися і що розповісти про свої дітища. Звичайно, є серед директорів і молоді та енергійні чоловіки, які за порівняно недовгий час встигли показати, що вони здатні орга­нізувати колектив та успішно виконувати поставлені перед ними завдання. Отже, ветерани й новачки змагалися на рівних.

Присутні у залі змогли  більше дізнатися про кожен навчальний заклад та його досягнення, отримавши наочне підтвердження слів керівника у фоторепортажі чи демонстрації робіт.

Цінним досвідом поділилися директори в конкурсі «Я роблю це так». Вони продемонстрували майстер-клас зі створення іміджу навчального закладу.

А свої танцювальні, вокальні і поетичні таланти учасники розкрили в художньо-мистецькому конкурсі «Світ моїх захоплень», який ще раз довів, що талановита людина – талановита у всьому.

Дипломатичний, ерудований, толерантний, артистичний, розумний – таким постав перед компетентним журі сучасний керівник професійно-технічного навчального закладу на Рівненщині. Втім, кращого таки потрібно було вибирати. За рішенням журі директор Рівненського професійного ліцею Олег Петриляк посів третє місце. Друге місце здобув директор ВПУ № 1 м. Рівне Ігор Стрижеус. А почесне перше місце та звання «Кращий керівник професійно-технічного навчального закладу» виборов директор Рівненського торгово-професійного ліцею Віктор Рудик.

– До конкурсу ми готувалися серйозно. Адже виступ директора – це колективний виступ. Візитівку, майстер-клас, театралізоване дійство готували всі разом. А я просто був інструментом в руках моєї злагодженої команди. Тому перемога не стала для нас несподіванкою, адже ми ретельно і наполегливо готувалися до цього конкурсу, як, зрештою, готуємося і до усіх інших. Я був упевнений, що моя команда гарно спрацює, – розповів переможець – директор Рівненського торгово-професійного ліцею Віктор Рудик.

– Наскільки мені відомо, подібний конкурс відбувається вперше в Україні. Приємно було брати в ньому участь, і тим більше приємно, що мені, як наймолодшому директору, бо я займаю цю посаду рік, вдалося достойно показати себе на рівні з аксакалами профтехосвіти й посісти третє місце. Але це заслуга не лише моя, а й усього нашого колективу, який допомагав у підготовці до конкурсу. Адже один директор – у полі не воїн. А наша командна робота створює гарний імідж навчальному закладу, – зазначив директор Рівненського професійного ліцею Олег Петриляк.

Лауреатами конкурсу стали директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» Микола Морозюк, директор Клеванського професійного ліцею Борис Панчук, директор ВПУ № 22 м. Сарни Володимир Городнюк та директор Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту Руслан Шевчук.

– Це оригінальний дієвий конкурс, де кожен продемонстрував, на що він здатний. Такі заходи дозволяють показати, що директор – це не «залізна» людина, як дехто може думати, а звичайний чоловік, який має не тільки досвід керування і професійні знання, а й творчі здібності та хист, – поділився враженнями про конкурс директор Клеванського професійного ліцею Борис Панчук.

Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.