Майже третина пилорам в області працює без дозвільних документів

Март 01 16:26 2012

В області нараховується 1043 лісопильних рам та деревообробних підприємств різних форм власності, з них – 332 працюють без відповідних документів. При цьому із 711 зареєстрованих суб’єктів господарювання, які здійснюють переробку лісодеревини, лише 292 – закуповують деревину в лісових господарствах області.

— Робота лісопильних рам різної форми власності, власники яких приймають незаконну добуту деревину, — це основна причина збільшення самовільних рубок та крадіжок готової продукції, — наголосив начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Грицайчук.

Аби спонукати до роботи керівників на місцях, голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ наголосив: «якщо не наведемо лад з цим, то немає у нас виконавчої влади». За його словами, діяльність незаконних пилорам – це основна причина крадіжок лісу. Він сподівається, що ситуацію допоможе виправити введення електронного обліку деревини.

Не задоволений керівник області і роботою судів, які приймають рішення щодо порушників. Адже у більшості випадків, покарання обмежується лише незначним штрафом.

Для наведення порядку у цій сфері голова обласної державної адміністрації Василь Берташ дав термін три місяці.

Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.