Кубок із зимової риболовлі залишився у Спілці журналістів

Март 01 11:53 2012

Останньої суботи лютого на Басівкутському озері пройшов 4-й чемпіонат області з підльодного вилову риби на мормишку серед журналістів. Участь у змаганнях узяти 11 команд, які представляли друковані та електронні засоби масової інформації Рівненської і Хмельницької областей.

Упродовж чотирьох годин майстри пера та мікрофона доводили свою майстерність у полюванні на окунців, плотвичок та йоржиків. Кожному з 22 учасників хотілося бути в лідерах. А їх, переможців турніру, визначила суддівська бригада, очолювана суддею другої категорії Богданом Дем’янчуком.

Рибальське щастя цього разу посміхнулося Дмитрові Тарасюку та Миколі Фоменку, які представляли команду секретаріату обласної організації НСЖУ. Саме вони й стали володарями головного трофею – кубка, який уже зайняв своє гідне місце в офісі обласної журналістської організації.

Друге загальнокомандне місце вибороли представники газети «Вільне слово» Микола Чухловін та Андрій Савсуненко, третє – команда з Нетішина у складі Олександра Шустерука і Кадима Каржау.

В особистому заліку всіх суперників обійшов Олександр Бондарчук з Рівненської ОДТРК. «Срібло» дісталося Василю Ващуку («Радіо Дім»), «бронза» – Дмитрові Тарасюку (секретаріат обласної організації НСЖУ).

Секретаріат обласної журналістської організації висловлює щиру вдячність головним спонсорам чемпіонату – колективам рівненських магазинів «Рибалка», «Риболовні снасті у Феді» і «Поплавок» – за надані призи для учасників та переможців змагання.

http://uju.rv.ua

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.