Зашлаковане покоління

Март 01 09:05 2012

У нас всередині – смітник і калове каміння

Людина отримала від природи надзвичайно досконалий організм прекрасної форми, з уні­версальною стійкістю до труднощів життя – холоду і спеки, ран і отрут, страхів і нервових потрясінь, голоду та захворювань. З роками здоров’я слабшає, а хвороб стає більше. Хвороби починаються тоді, коли організм забруднюється шлаками від неправильного харчування, екології та поганої за якістю води.

До 30 років в організмі людини накопичується 10-12 кг калового каміння. Як можуть працювати внут­рішні органи в такому смітнику? Так поступово в організмі розвиваються хвороби. Отруєння відбувається повільно. В першу чергу потерпають пе­чінка та нирки. Зашлаковані, вони перестають нормально очищати  кров.
І тоді атакам токсинів піддається весь організм, насамперед кровоносні судини. Кров, насичена токсинами, живить мозок.

Погіршується зір, пам’ять і слух. Токсини розносяться по всьому тілу і відкладаються в суглобах і тканинах. Так виникають артрити, ревматизми, радикуліти… Перенасичений токсинами організм починає викидати шлаки через органи, які мають вихід назовні (носоглотка, гайморові пазухи, слухові проходи в вухах), через шкіру і легені. З’являються висипи на шкірі, вугри, прищі, алергія, екземи.

Людина щодня чистить зуби, вмивається, але ж забруднена вона зсередини. Тож варто поговорити про те, як очиститися від шлаків, що вже є в організмі.

Очистка орга­нізму – обов’язкова для нормальної життєдіяльності.

Існує багато методик оздоровлення організму. Та ми повинні дотримуватися трьох головних принципів здоров’я. Це очищення організму, його захист і якісне харчування.

Що стосується очищення організму, то до нього треба підходити комплексно.

Компанія «NSP» («Компанія сонячної продукції») пропонує препарати, які допомагають вирішити проблеми зі здоров’ям. Продукція компанії ефективна і безпечна для дорослих та дітей. Це лише  натуральні продукти для здоров’я.

Більш детальну інформацію про препарати компанії «NSP» ви можете дізнатися у консультанта за тел. 096 431 28 21.

Марина ФУРС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.