Життя триває

Март 01 09:22 2012

навіть тоді, коли ви в ньому повністю розчарувалися, бо з’ясувалося, що чоловік п’є і б’ється; нема чим розплатитися за кредит у банку; ви бачите єдиний вихід із небажаної вагітності – залишити дитину в пологовому будинку…

У міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді одні заходять несміливо й, опускаючи очі, просять допомоги. Інші з порога розмовляють на підвищених тонах, навіть погрожують. Мовляв, чому втрутилися в моє приватне життя? Проте після розмови з працівниками центру виходять із надією, що все в тому житті зміниться на краще, або хоча б з намірами прислухатися до їхніх порад. А трудиться тут сім працівниць, які взяли на себе нелегку ношу бути посередниками між клієнтами та їхніми проблемами. У чому ж полягає роль цього посередництва, як допомагають людям у центрі, про це розмова нашого кореспондента з директором центру Людмилою ТАЛТ.

– Людмило Гнатівно, статистика свідчить, що за рік до служби, яку ви очолюєте, звернулися  за допомогою 757 клієнтів. Колектив надав їм 3887 соціальних послуг. Що це за послуги?

– Найперше – соціально-педагогічні, психоло­гічні. Людина повинна вийти з нашого центру спокійною і з вірою в майбутнє. Надаємо також інформаційні та юридичні послуги, тобто сприяємо в задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Форми роботи з ними різні. Це консультації психолога і юриста, творчі конкурси, інформаційні ярмарки, лекційна, тренінгова робота, соціальний супровід, діяльність консультпунктів і спеціалізованих служб. Торік 869 таких послуг отримали 182 сім’ї, а 17 – соціальний супровід. Нині в банку даних  центру 184 сім’ї, в яких виховується 367 дітей. Наші працівники допомагають їм вийти зі складних життєвих ситуацій. Завдяки благодійним акціям «Крамниця милосердя» та «Готуємо дітей до зими», які провів центр зі збору речей, що були в користуванні, 38 сім’ям надали допомогу одягом, взуттям.

– З якими проблемами найчастіше звертаються люди в службу соціально-профілактичної роботи?

– До нас приходять ті, хто має алкогольну чи наркотичну залежність і хоче позбавитися цих проблем. А призводить до цього здебільшого відсутність житла, неможливість зареєструвати документи, низка інших проблем із забезпечення своєї життєдіяльності. Ми допомагаємо таким людям вирішити первинні соціальні проблеми: надаємо консультацію й початкову допомогу з оформленням у притулок для дорослих і в центр соціально-психологічної допомоги. Тих, хто хоче позбавитися алкогольної залежності, направляємо в центри реабілітації.

Цілеспрямовано ведемо профілактику алкоголізму, наркоманії та СНІДу з учнями і студентами. Ще одна велика проблема – криза в сім’ї. На жаль, доводиться констатувати збільшення кількості звернень на соціально-побутовому рівні.

Ось один із прикладів. Через сварки і конфлікти з вини чоловіка, який бив дружину, не забезпечував сім’ю їжею та одягом, нерозуміння з боку свекрухи  жінка з двома дітьми віком до трьох років змушена була залишити житло й звернулася в наш центр. Ми її поселили в Рівненський центр соціально-психологічної допомоги. Після консультацій психологів жінка відчула грунт під ногами, впевненість у своїх силах, знайшла роботу, найняла житло й почала помаленьку виживати самостійно. Одночасно наші фахівці працювали з іншою стороною конфлікту. Згодом ми переконали матір двох дітей повернутися в сім’ю. Щоправда, справжньої сім’ї ще не видно, але вже помітне інше ставлення до неї свекрухи, спокійнішим став чоловік.

– А що довіряють «телефону довіри»?

– На мій погляд, його роль – безцінна. Бо не кожна людина може відкрито прийти зі своїми проблемами в центр до психолога чи іншого працівника. А в телефонному режимі (торік було 1146 звернень) вона сміливо поділиться наболілим. Інколи такі розмови тривають по кілька годин.

Найбільше звернень у службу «Телефон довіри» з проблем сім’ї  (227) та внутрішньоособистісних (158). Телефонують також люди, схильні до суїциду. Штовхає їх на цей крок відсутність розуміння рід­них, занижена самооцінка, тягар кредитів, які людина не може погасити банку, незмістовне життя, нереалізованість, самотність.

Робота цієї служби дуже ефективна. Якщо в 2010 році на «телефон довіри» з проблем суїциду було 52 звернення, то в 2011-му – сім. Отже, врятовано не одне життя молодих людей.

Через «телефон довіри» ми дізналися вісім фактів із проблем насильства в сім’ях. Коли такі ситуації виникають і про них знають сусіди чи знайомі, то вони можуть нам повідомляти, не боячись розголошення, бо всі дзвінки анонімні.

Ще я хочу подякувати засобам масової інформації, особливо тижневику «Сім днів», телеканалу «Рівне-1», рекламним агенціям «Блік Плюс» та «Бюро Март» за безкоштовну соціальну рекламу, яка допомагає нам працювати.

– Які ще форми роботи з молоддю та сім’ями ви практикуєте?

– Ми створили консультативні пункти в пологовому будинку, перинатальному центрі, де проводимо роботу з молодими матерями, які мають намір залишити немовля після пологів. Завдяки таким бесідам із двома матерями, котрі мали намір відмовитися від дитини, одна дитина залишилася в сім’ї.

До нас звертаються і подружжя, які хочуть створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу. Їх консультуємо, які для цього треба зібрати документи, направляємо на навчання. Нині ми працюємо з двома такими сім’ями. Здійснюємо також соціальний супровід двох дитячих будинків сімейного типу та трьох прийомних сімей.

Стали традиційними зус­трічі-консультації, тематичні вечори для студентів-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Проводимо профілактичні бесіди із засудженими до позбавлення волі, але звільненими від відбування покарання умовно-достроково чи у зв’язку із закінченням строку. Торік провели 147 таких бесід.

Популярний серед творчо обдарованих молодих людей – сиріт і  позбавлених батьківського піклування, дітей із обмеженими фізичними можливостями – фестиваль молодих талантів «Повір у себе – і в тебе повірять інші». Щороку в ньому беруть участь понад 50 осіб.

Усіх послуг не перелічити, але головне, що вони дають надію на краще життя тим, хто опинився в складній ситуації. Ми готові приймати допомогу й допомагати всім, хто цього потребує. Проте не всі рівняни про це знають. Тому, користуючись нагодою, хочу запросити: якщо вам складно справитися з життєвими труднощами самому, приходьте у наш центр на вулицю Шевченка, 45, телефонуйте за номерами: 22-14-82, 22-22-21, 22-11-34, і ми вам допоможемо.

Спілкувалася Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.