День народження раз на чотири роки

Март 01 11:50 2012

Для колективів пологового будинку №2 та обласного перинатального центру день 29 лютого був звичайним робочим. А ось майбутні матері, які в цей день народжували своїх діток, попри те що святкуватимуть їх день народження раз на чотири роки, все одно щасливі. Бо хіба для матері є більше щастя, ніж притулити до грудей довгоочікуване немовля?

За повідомленням головного лікаря перинатального центру Вікторії Єнікеєвої, за добу 29 лютого тут народилося дев’ять немовлят – чотири дівчинки і п’ять хлопчиків. У пологовому будинку №2 день також був урожайним. Тут побачили світ дві дівчинки й чотири хлопчики. Отож, перевагу в цей день Всевишній надав народженню хлопчиків, майбутніх наших захисників. І хто б що не говорив про цей день високосного року, всі  сім’ї новонароджених щасливі. А для дітей нехай найбільшим нещастям буде, що святкуватимуть вони свій день народження раз на чотири роки.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.