Весна перемагає зиму

Март 01 08:15 2012

не тільки в погоді, а й у політиці

Календарна весна в Україні цього року розпочалася одночасно з весною політичною. Втім, спершу про святкування, а вже потім про вибори.

Традиційні вареники із сиром, старовинні забави та масові гуляння з неповторним колоритом народних українських традицій стають дедалі популярнішими і навіть більше того – модними. Це доводять велелюдні святкування «масниці», які цього року відбувалися як ніколи маштабно. Кожне місто намагалося перевершити інші розмахом, хтось зміг залучити до свята найбільшу кількість учасників, хтось приготував до спалення найбільше опудало зими, хтось відшукав втрачені рецепти узвару і медовухи, а хтось встановив рекорд з кількості поїдання вареників. Тільки уявіть: упродовж лише однієї суботи у центрі народної творчості «Мамаєва Слобода», що в Києві, виліпили і спожили більш як 5 тисяч вареників із сиром.

Музей під відкритим небом «Мамаєва слобода» єдиний в Україні етноцентр з автентичними будівлями ХІХ століття, тож не випадково увага до свят у ньому завжди чимала, в тому числі й серед політиків першої величини. Цього разу долучитися до старовинних українських обрядів, і разом з тим заявити про прихід весни не тільки календарної, але весни політичної, туди завітала лідерка «Української соціал-демократичної партії» Наталія Королевська.

Голова Комітету ВР з питань промислової і регуляторної полі­тики та підприємництва спробувала себе в ковальстві, отримавши символічну посвяту в ковалі, побувала в українській православній церкві та козацькому обійсті, допомагала ліпити вареники для гостей свята, разом із соратниками вправлялася у стрільбі з лука. Як зізналася сама Наталія Королевська, проведеною екскурсією вона залишилася вражена і наголосила на важливості таких свят:

– Вони важливі. Вони нагадують нам про сенс життя, нашу історію, традиції, наші колосальні можливості. І я рада, що цей день ми провели тут разом, змерзли, промокли, але доторкнулись до справді важливих для кожного українця речей.

Наталія Королевська висловила впевненість, що повернення до свого національного коріння, активна громадянська позиція, віра в себе і свої сили – це запорука подолання всіх економічних і со­ціальних труднощів України.

– Ми написали і найближчим часом презентуємо програму нової країни, основа якої – це економічний розвиток і процвітання. Я впевнена, що кожна людина на собі відчує, що наша країна дійсно зростає і розвивається, що немає порожніх обіцянок. Тоді кожна людина буде вірити в країну і отримає більше можливостей.

Наталія Королевська, яка не один рік займалася бізнесом та підприємництвом, також закликала політиків не нехтувати своїми боргами перед виборцями. Адже в бізнесі прийнято повертати взятий кредит, це справедливо і щодо так званого «кредиту довіри». Його, отримавши владу, політики повертати найчастіше забувають.

Також вона повідомила, що передала керівникам опозиційних парламентських фракцій звернення з пропозицією зібрати 150 підписів нардепів, аби Верховна Рада розглянула питання щодо уряду. «Потрібно негайно сформувати професійний, непартійний уряд, який врятує Україну від дефолту», – наголосила Королевська.

– Наш план – отримати довіру українців… А прихід до влади нових людей – авторитетних громадських діячів – одна із запорук перемоги. Це люди, які не на словах, а на конкретних справах показали свою готовність діяти.

Королевська висловила впевненість, що результати виборчої осені 2012 року будуть несподіваними для тих, хто нині перебуває на політичному Олімпі. Адже весна завжди перемагає зиму, і політика – не виняток із цього перевіреного історією правила.

Лідія ТАРАНОВА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.