Без даху

Март 01 08:56 2012

Ми, мешканці верхніх поверхів першого під’їзду дев’ятиповерхівки на вул. Чорновола, 40, боїмося весни, як небесної кари. Через дірявий дах, лишень почне танути сніг, до наших квартир знову потоком побіжить вода.

І цей жах триває вже третій рік.

У мене в квартирі вогко завжди. Під час дощу затоплює кімнату, кухню, коридор. Вода капає на постіль, на телевізор, на холодильник. Електропроводка давно перегоріла, працюють лише дві розетки, а стіни б’ються струмом. Потік води йде й через розподільний електрощит на майданчику в під’їзді. Через це він уже кілька разів горів.

Не полічити, скільки разів ми зверталися до ЖКП «Паркове» із заявами й проханнями про допомогу. Але на жодне письмове звернення там навіть не спромоглися надіслати відповідь. Ремонтували усними обіцянками: «зробимо навесні», а потім «улітку», «восени». А тоді просили «перечекати зиму».

Недавно я з радістю дізнався, що це ЖКП реформували. Шкода, що так пізно. У попередніх керівників ніколи нічого не можна було допроситися зробити, хоча байдикували вони саме за наші гроші.

Ось-ось почне танути сніг. У нас знову побіжить вода зі стелі. Догорить електропроводка, знов повиходить із ладу побутова техніка. Що ж, узимку дах не перекрити. Та з ще більшим страхом, ніж весняних струмків на стінах, ми боїмося першого знайомства з роботою нового керівництва ЖКП. Не можу й припустити, що все залишиться так само, як було. Адже ставлення тодішніх працівників «Паркового» до людей, що їх роками годували, просто вбивало.

Олександр ПРОКОПОВ,
мешканець будинку
на вул. Чорновола, 40

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.