Рішення Рівненської міської ради № 1728 від 23 лютого 2012 року

Февраль 28 14:43 2012

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(14 сесія, 6 скликання)
РІШЕННЯ № 1728 від 23 лютого 2012 року

Про погодження розмірів платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста Рівного

Розглянувши звернення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Рівного до органів місцевого самоврядування і лист-вимогу управління праці та соціального захисту населення щодо погодження розмірів платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд і прибудинкових територій об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста Рівного, відповідно до статей 22, 46, 143 Конституції України, статей 10, 16 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», пункту 4.4 статті 4 Типового статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 27 серпня 2003 року № 141, статей 25 і 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Рівненська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Погодити розміри платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій об’єднанням співвласників багато­квартирних будинків міста Рівного на підставі протоколів загальних зборів членів цих об’­єднань згідно з додатком (з 01.01.2012 для  Товариства індивідуальних власників «Сім’я» – 1,16 грн за кв. м; для об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  «Мій дім» – 1,88 грн за кв. м – ред.)

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради проводити відшкодування коштів за надані пільги та призначати субсидії в межах погоджених цим рішенням розмірів платежів.

3. При утриманні житлових будинків та прибудинкових територій об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків виконувати роботи згідно з переліком видів робіт, затвердженим рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 14 вересня 2010 року № 170 «Про порядок здійснення перерахунків тарифів квартирної плати для мешканців житлового фонду в разі повного або часткового ненадання послуг, які є складовими тарифів квартирної плати», і дотримуватися затвердженої цим рішенням періодичності їх виконання.

4. Оприлюднити це рішення в порядку, визначеному законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань міського господарства та екології, постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, секретарю міської ради А.Грещуку, заступникам міського голови О. Хмилецькому і С. Васильчуку, а організацію його виконання – головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Міський голова Володимир ХОМКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.