Рішення Рівненської міської ради № 1727 від 23 лютого 2012 року

Февраль 28 14:40 2012

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(14 сесія, 6 скликання)
РІШЕННЯ № 1727 від 23 лютого 2012 року

Про погодження розмірів платежів (тарифів) на утримання будинку і споруд та прибудинкової території Громадській організації «Водограй 42»

Розглянувши звернення Громадської орга­нізації «Водограй 42» до органів місцевого самоврядування та лист-вимогу управління праці та соціального захисту населення щодо погодження розмірів платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій громадським організаціям міста Рівного, відповідно до статей 22, 46, 143 Конституції України, статті 6 Закону України «Про об’єднання громадян», статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Рівненська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Погодити розміри платежів (тарифів) на утримання будинку і споруд та прибудинкової території Громадській організації «Водограй 42» на підставі протоколу загальних зборів членів громадської організації згідно з додатком (з 01.01.2012 – 1,936 грн за кв. м. – ред.)

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради проводити відшкодування коштів за надані пільги та призначати субсидії в межах погоджених цим рішенням розмірів платежів.

3. При утриманні житлового будинку та прибудинкової території громадській організації виконувати роботи згідно з переліком видів робіт, затвердженим рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 14 вересня 2010 року № 170 «Про порядок здійснення перерахунків тарифів квартирної плати для мешканців житлового фонду в разі повного або часткового ненадання послуг, які є складовими тарифів квартирної плати», та дотримуватися затвердженої цим рішенням періодичності їх виконання.

4. Оприлюднити це рішення в порядку, визначеному законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань міського господарства та екології, постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, секретарю міської ради А. Грещуку, заступникам міського голови О. Хмилецькому та С. Васильчуку, а організацію його виконання – голові правління громадських організацій Громадській організації «Водограй 42».

Міський голова Володимир ХОМКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.