Як жити і харчуватися, щоб довго здоровими залишатися

Февраль 23 08:35 2012

Що вкорочує трива­лість життя людини, заважає їй повною мірою насолоджуватися навколишнім сві­том, вибудовувати цікаві плани, сміливо реалізуючи їх? Насамперед хвороби. Вони впливають і на фізичний, і на психічний стан людини.

Звісно, життя сучасної людини далеке від розміреного життя довгожителів. Тож усіх нас цікавить, як зберегти здоров’я в умовах, у яких ми живемо.

Дієвим і доступним кожному методом підвищення захисних сил організму є фітотерапія.

Компанія «NSP» пропонує еліксир довголіття – «Замброза». Це фруктово-ягідний напій, який є сильним антиоксидантом. До його складу входять такі компоненти: мангустин, чорниця, малина, обліпиха, екстракт яблука і зеленого чаю, суміш соків винограду.

«Замброза» підтримує імунітет, бореться з інфекціями і старінням, знімає запальні процеси в орга­нізмі, збільшує працездат­ність і витривалість, насичує організм вітамінами.

Більшість людей зустрічає ранок з відчуттям утоми, слабкості, сонливості, нервозності, поганим настроєм. Цей чудовий напій – еліксир здоров’я – потрібно вживати людям щодня.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. 096 431 28 21.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.