Скандал навколо Гайтани

Февраль 23 08:46 2012

На пісенному конкурсі «Євробачення-2012» Україну буде представляти співачка Гайтана. Такі результати відбіркового конкурсу, який відбувся 18 лютого.

Гайтана народилась у Києві, співає українською, її мати з України, батько походить із Конго. Безпосередньо після оприлюднення результатів конкурсу член політради ВО «Свобода» Юрій Сиротюк виступив у ЗМІ з заявою, що Гайтана не належить до «нашої раси» і тому люди будуть думати, що Україна – це десь в Африці.

Водночас Сиротюк невдоволений роботою заступника гендиректора Національної телекомпанії України Валіда Арфуша, «який далекий від всього україн­ського». Правозахисниця Мрідула Гош в коментарі «Дойче Велле» назвала ці висловлювання расистськими і такими, що порушують Конституцію України. Вона упевнена, що суспільство і шоу-бізнес – не проти обрання Гайтани, до неї назагал гарно ставляться слухачі: «Вона більше українка, ніж багато інших».

Співачка ситуацію не коментує. На її захист виступили радник Президента Ганна Герман, боксер і політик Віталій Кличко.
А Валід Арфуш обіцяє порушити це питання на найвищому рівні в Україні та Європі.

За матеріалами інтернет-видань

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.