Мене засудили заочно

Февраль 23 09:19 2012

Навколо тільки й чути, що про комунальну дорожнечу, особливо за теп­ло. А як у мене ще й тепла нема?

П’ятнадцять років поспіль я звертався з приводу холодних батарей до керівників «Комуненергії», понад 20 листів написав. Тепер ту саму проблему адресую до «Теплотранссервісу». Писав і до центральної влади, але отримував хіба що «батьківські» поради.

Щоб знати, чи отримую тепло, я звертався до влади з вимогою поставити в мене тепловий лічильник. І ось отримав відповідь від міського голови, що на наш будинок «прилад обліку теплової енергії… заплановано встановити в 2012 році». От тільки не відомо, облік буде індивідуальний чи загальний?

Міністр комунального господарства Анатолій Близнюк нещодавно заявив, що загальні теплолічильники не виправдали себе, і Європа від них відмовилась. Повністю погоджуюся з ним. У кожному будинку є «мудрі» мешканці, які наростили собі радіатори. Є різниця й у тих, чия квартира на гарячому вході труби, а чия – на вже холодному її виході. А оплата за загальним лічильником в усіх буде однаковою, за квадратні метри.

Спробував не заплатити за холодні батареї, то мене судили як боржника. Причому, як непійманого терориста, заочно. Як може суд чинити так із громадянином України?
Я ж маю конституційне право на захист і самозахист. Це ж пряма образа владою і правосуддям моїх честі й гідності!

Я не злочинець і нічого ні в кого не крав.
А от вони за тепло, яке не подають, а лише вираховують у конторі, погрожують накласти арешт на моє рухоме і нерухоме майно.

Корупціонери у владі розкрадають країну. Виривають із горла по копійках, щоб привласнити мільярди. Ось і мій борг за холодне тепло, може, кому й дрібничка, але при пенсії в 900 гривень – справа не лише принципу.

Хочу заявити таке: я не стану заперечувати проти такого заочного рішення суду й віддам усе, що нажив за життя, якщо ті, хто довів народ до такої скрути, залишать не лише свої посади, але й країну.

Василь ГУМЕНЮК, пенсіонер

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.