Названі найпопулярніші в Україні імена в 2011 році

Февраль 22 17:10 2012

фото з інтернету

Укрдержреєстр назвав найпопулярніші в Україні імена в 2011 році. Серед інших, торік українці називали своїх дітей Мадоннами, Радостями і Веснами, повідомляє Кореспондент.net

Як повідомила начальник відділу правової допомоги Департаменту у справах цивільного стану громадян Укрдержреєстру Олена Завгородня, в 2011 році, як і в попередні декілька років, найпоширенішими іменами для хлопчиків були Денис, Дмитро, Максим, Артем, Богдан, Назар, Данило і Роман.

Крім того, серед жіночих імен найпопулярнішими вже кілька років є: Анастасія, Дарія, Аліна, Ангеліна, Софія, Христина і Марія.

Вона також назвала деякі рідковживані імена, якими в 2011 році українці називали дітей: Яромир, Радомир, Злат, Платон, Нестор, Климентій, Серафим, Аристарх, Спартак, Христофор, Майкл, Леонардо да Вінчі, Алітрохан, Принц та інші.

Серед рідко вживаних жіночих імен в 2011 році були зареєстровані Глафіра, Соломія, Асія, Жасмин, Алсу, Мадонна, Ауріка, Тіна, Каміла, Йордана, Роза, Принцеса, Золушка, Береза, Радість, Шехерезада, Грація, Росіянна, Квітка і Калина.

Завгородня також зазначила, що єдиним обмеженням при реєстрації є тільки вимога давати дитині не більше двох імен. При цьому якщо батьки не можуть прийти до згоди у виборі імені, в цю справу втручаються органи опіки, які оберуть для дитини кращий варіант імені.

Нагадаємо, найпопулярнішими іменами в Україніу в 2010 році були Олександр, Анастасія та Софія.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.