Узаконити самобуди можна до кінця року

Февраль 21 10:32 2012

Ввести в експлуатацію «бездозвільне» житло за спрощеним порядком можна до 1 січня 2013 року, тож краянам потрібно всіляко допомогти в його узаконенні, наголосив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

Ті, котрі не встигнуть здати в експлуатацію будинки, зведені без дозволів, будуть змушені з наступного року платити штраф у розмірі 4250 гривень.

Щоб краяни не нарікали, а відчули допомогу і підтримку влади, профільні заступники мають проаналізувати всі самобуди, зведені без необхідної документації до 2010 року, і запропонувати громадянам скористатися спрощеною процедурою узаконення, наголосив Володимир Новак. Це необхідно для того, щоб у жителів області в майбутньому не виникало проблем з продажем нелегалізованої нерухомості, її успадкуванням чи іншими юридичними діями.

Торік завдяки злагодженій співпраці місцевої влади з фахівцями інспекції архітектурно-будівельного контролю власникам «бездозвільних» забудов допомогли узаконити 38 тисяч метрів квадратних житла.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.