Рівненські школярі організували благодійну акцію для вихованців Великомежирицької школи-інтернату [+ФОТО]

Февраль 21 10:35 2012

Учні ЗОШ № 13 та волонтери «Школи без стін» відвідали з благочинною метою Великомежиріцьку спеціальну школу-інтернат Корецького району. В рамках благодійної акції «Подаруй надію» вони поспілкувалися зі своїми однолітками, пограли в ігри, подарували на згадку подарунки та разом влаштували святковий концерт. Захід відбувся за підтримки депутата міської ради Олександра Чубая.

Підготовку до благодійної акції розпочали ще у грудні. Тоді учні з власної ініціативи приносили і збирали речі (іграшки, канцтовари), з яких і сформували подарунки.

– Організовуючи цей захід, ми ставили перед собою дві мети. По-перше, подарувати діткам, які виховуються в інтернаті, частину добра, щастя і любові, які живуть у наших серцях. А по-друге, показати нашим дітям, що в їхніх силах творити добро. Адже всі, хто взяв участь у благодійній акції, зробили це з власної ініціативи, дехто задля цього навіть не пішов на день народження, хтось пропустив репетицію. Приємно, що вони зростають чуйними і щирими людьми, а тому дуже хотілося б підтримати в них цей вогник доброти і розвивати його надалі, – розповів один із організаторів акції Олександр Чубай.

У школі-інтернаті нових гостей зустріли гостинно і привітно. Не гаючи часу діти спільними зусиллями організували святковий концерт – співали, танцювали, декламували вірші. Згодом у рухливих іграх за принципом поділу на команди ближче познайомилися одне з одним. А наприкінці заходу всі вихованці інтернату отримали від рівненських дітей подарунки.

Сьогодні у Великомежиріцькій школі-інтернаті навчаються 87 дітей від п’яти до сімнадцяти років з різних районів області. Переважна їх більшість – діти, позбавлені батьківського піклування, є й напівсироти.  Тут вони навчаються з підготовчого до десятого класу, опановують швейну, взуттєву, сільськогосподарську справи.

– У нас працюють хореографічний гурток та секція з інформатики, гарно облаштовані класи для навчання та житлові кімнати в гуртожитку. Тут багато талановитих дітей, тому до нас так люблять приїжджати на концерти, –розповіла заступник директора школи-інтернату Галина Котляр.

За веселими розвагами та цікавим спілкуванням час минув швидко. І якщо на поріг інтернату рівненські школярі ступали як гості, то виходили звідти вони як друзі. Адже за ті кілька годин, проведених у стінах закладу, діти встигли подружитися між собою. Тому-то під час прощання тут були щирі обійми, сльози в очах та обмін телефонами в надії на те, що ця зустріч не була для них останньою.
Марина ФУРС

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.