Нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком

Февраль 20 11:22 2012

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 42 від 14.02.2012

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.01.2012 № 21 «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком»

Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 15, 30, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказів Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 04.08.97 № 59 «Про затвердження Типових норм обслуговування для робітників і виробничого персоналу, зайнятих утриманням житлового фонду», від 17.05.2005 № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», від 10.08.2004 № 150 «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд», з метою удосконалення системи надання послуг, врегулювання тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для кожного будинку окремо за мінімально необхідними нормами санітарно-гігієнічних вимог проживання та перебування в приміщеннях, забезпечення технічних вимог до експлуатації будинку, підтримання несучої спроможності конструкцій та експлуатаційних характеристик внутрішньобудинкових мереж та систем виконавчий комітет Рівненської міської ради  ВИРІШИВ:

Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.01.2012 № 21 «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком» викласти в такій редакції:

1. Встановити з 01.02.2012 розміри тарифів (у т.ч. ПДВ) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-комунальними підприємствами «Західне», «Центральне», «Паркове», «Галицьке», «Покровське», «Промислове», «Сонячне», «Перспективне» міста Рівного окремо за кожним будинком, згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

2. Для будинків, що не містяться в додатках №№ 1-8 цього рішення, застосовувати тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлені рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 19.08.2011 № 141.

3. Встановити:

3.1 мешканці, які проживають на перших поверхах будинків, обладнаних ліфтами, за користування ліфтами не платять;

3.2 послуги з вологого підмітання підлоги сходових кліток першого поверху та вологого підмітання підлоги сходових кліток вище першого поверху та маршів надаються за погодженням з мешканцями будинку.

4. Встановити періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 9.

5. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі виконавець проводить перерахунок розміру плати відповідно до Порядку здійснення перерахунків (додаток 10).

6. Суб’єктам господарювання інших форм власності, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, застосовувати тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлені рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 19.08.2011 № 141.

7. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови О. Хмилецькому, а організацію його виконання – начальнику управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради І. Гемі.

Міський голова В. Хомко
Керуючий справами виконкому С. Власюк

Додаток 9 до рішення виконкому від 14.02.2012 № 42
Періодичність та види робіт при наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

№ з/п Перелік послуг та види робіт Періодичність виконання
1. Прибирання сходових кліток.
1.1 Вологе підмітання підлоги сходових кліток першого поверху та маршу. 5 разів на тиждень
1.2. Вологе підмітання підлоги сходових кліток вище від першого поверху і маршів. Двічі на тиждень
2. Прибирання прибудинкової території
2.1. Підмітання території з удосконаленим покриттям. Двічі на тиждень
2.2. Прибирання сміття по всій площі прибудинкової території. 5 разів на тиждень
2.3. Покіс трави на газонах. Тричі на рік
2.4. Підмітання снігу (35% від площі твердого покриття прибудинкової території). За наявності опадів у вигляді снігу, але не менш як 50 разів на рік
2.5. Зсування снігу (15% від площі підмітання). За наявності опадів у вигляді снігу, але не менш як 10 разів на рік
2.6. Посипання території протиожеледними сумішами (15% від площі підмітання). У разі виникнення ожеледиці, але не менш як

24 рази на рік

3. Вивезення побутових відходів. За графіком,

узгодженим з ЖКП, УЖКГ.

4. Підмітання підвалів, технічних поверхів та горищ. Раз на рік
5. Технічне обслуговування ліфтів. Відповідно до встановлених нормативів, у тому числі:
5.1. Перевірка дієздатності і забезпечення безпечної роботи ліфтів, перевірка і, за необхідності, регулювання всіх вузлів і ланцюгів безпеки, виявлення вузлів і деталей, які зносились і не можуть забезпечити надійну роботу ліфтів, усунення дрібних пошкоджень. Раз на місяць

(Наказ Держкомбуду

від 10.04.2000 № 73)

5.2. Прибирання ліфта, прибирання порталів дверей шахти, машинних приміщень, приямків від забруднення та сміття.
5.3. Перевірка і ремонт вузлів, які не входять до вузлів безпеки, роботи з подовження терміну експлуатації обладнання, змащувальні роботи.
6. Обслуговування системи диспетчеризації. Постійно
7. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, гарячого водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, електропостачання (контроль за станом працездатності, забезпечення справності, наладка і регулювання інженерних систем тощо). 2-4 рази на рік

відповідно до наказу Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 №76

8. Обслуговування димовентиляційних каналів. Двічі на рік
9. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення і технічних пристроїв та елементів зовнішнього упорядження. Згідно з графіками, затвердженими на підприємствах та погодженими з УЖКГ, сформованими на підставі загальних оглядів будинків (двічі на рік), дефектних відомостей і кошторисів відповідно до наказу Держжитлокомунгоспу від 10.08.2004 №150
10. Дератизація, дезінсекція. Відповідно до договорів з спеціалізованими підприємствами
14. Технічний огляд житлового будинку. Постійно
14.1 Плановий огляд житлового будинку зі складанням акта технічного стану будинку. Двічі на рік
15. Очищення дахів від полою та сміття. Двічі на рік
16. Очищення дахів із зовнішнім водовідводом від снігу і льоду (бурульок). За необхідністю
17. Підготовка системи централізованого опалення до роботи в опалювальний період. Раз на рік
18. Аварійне обслуговування. Граничні строки відповідно до додатку 3 наказу Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 № 76
18.1 Усунення аварій на внутрішньобудинкових системах водопостачання, теплопостачання, водовідведення. Негайно
18.2 Протікання м’якої покрівлі. 5 діб
18.3 Протікання шиферної, металевої покрівлі. Доба
18.4 Заміна розбитого скла в зимовий період. Доба
18.5 Заміна розбитого скла в літній період. 5 діб
18.6 Усунення несправностей в системі організованого водовідводу (водостічних труб, воронок, колін та ін.). 5 діб
18.7 Внутрішнього водостоку. 2 доби
18.8 Усунення несправності ліфта. Доба (з негайним припиненням експлуатації)
19 Енергопостачання для ліфтів. Безперебійне енергопостачання
20 Освітлення місць загального користування. Безперебійне, в міру необхідності

Підприємствам, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, у двотижневий термін з моменту прийняття цього рішення розробити графіки надання зазначених послуг для кожного будинку окремо, погодити їх з управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради та довести до відома мешканців.

Керуючий справами виконкому С. Власюк

Додаток 10 до рішення виконкому від 14.02.2012 № 42
Порядок здійснення перерахунків розміру плати за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територійу разі їх ненадання або надання не в повному обсязі

Порядок здійснення перерахунків розміру плати за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі розроблено відповідно до ст.ст. 7, 20, 30 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 529 «Про затвердження Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» з метою врегулювання порядку та термінів здійснення перерахунків розміру плати за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі.

Перерахунки здійснюються підприємствами, що надають послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій усіх форм власності.

1. Підстави проведення перерахунків.

1.1. Проведення перерахунків здійснюються відповідно до наказу керівника підприємства-надавача послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, підставою якого є:

— акт-претензія споживачів про ненадання послуги або її надання не в повному обсязі;

— акт, складений майстрами, членами комісій, іншими працівниками підприємства, у компетенції яких виконання певних видів робіт або на яких згідно з їх функціональними обов’язками покладено контроль за повнотою і якістю надання послуг;

— інформація диспетчерських служб.

1.2. Крім зазначеного вище, підприємства, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, зобов’язані здійснити перерахунки на підставі наказу керівника підприємства в такому разі:

— наявності інших обставин, що свідчать про часткове або повне ненадання послуги;

— за послуги, вартість яких безпосередньо залежить від кількісних показників спожитої електричної енергії – на підставі фактичних показників засобів обліку електроенергії протягом календарного року. При цьому перерахунки за надання таких послуг не здійснюються, якщо фактична вартість наданих послуг перевищує встановлений тариф.

2. Періодичність проведення перерахунків.

2.1. За результатами кожного календарного місяця проводиться перерахунок за ненадання чи надання не в повному обсязі таких видів послуг:

— прибирання сходових кліток;

— прибирання прибудинкової території;

— вивезення побутових відходів;

— технічне обслуговування ліфтів.

Перерахунок по зазначених у п. 2.1. послугах проводиться не пізніше 20 числа наступного календарного місяця.

2.2. За результатами календарного року проводиться перерахунок за ненадання чи надання не в повному обсязі таких видів послуг:

— прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;

— обслуговування систем диспетчеризації;

— обслуговування димовентиляційних каналів;

— технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем;

— поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення і технічних пристроїв та елементів зовнішнього упорядження;

— дезінсекція, дератизація;

— освітлення місць загального користування;

— електроенергія ліфтів.

Перерахунок по зазначених у п. 2.2. послугах проводиться в місячний термін по завершенню календарного року.

2.3. Кошти, вивільнені в результаті проведених перерахунків розміру плати за ненадання або надання не в повному обсязі послуг, зазначених у п. 2.2 цього Порядку, при погодженні з мешканцями будинку можуть бути спрямовані на надання будь-якої іншої послуги з обслуговування будинку та прибудинкової території.

Керуючий справами виконкому С. Власюк

Додаток 1
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “Західне” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 2
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Центральне” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 3
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Паркове” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 4
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Галицьке” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 5
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Покровське” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 6
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Промислове” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 7
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Сонячне” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

Додаток 8
Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , які надаються житлово-комунальним підприємством  “
Перспективне” (грн/ м2 загальної  плащі  з  ПДВ)

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.