Понад 40 тисяч підприємців є на Рівненщині

Февраль 17 10:12 2012

Кожен четвертий працівник в Рівненській області зайнятий у сфері малого бізнесу, а це понад 120 тисяч краян. Загалом на Рівненщині зареєстровано 44 тисячі 200 фізичних осіб – підприємців, а також працює 4 тисячі 200 малих підприємств.

Для підприємців Рівненщини вже створили сайт (http://www.investmap.rv.ua), де всі охочі можуть безкоштовно презентувати власні товари та послуги, а також шукати постачальників сировини, партнерів для розвитку бізнесу та нові ринки збуту. Наступний крок назустріч підприємцям – створення сервісних центрів обслуговування платників податків. Таким чином податківці виконуватимуть не фіскальну, а консультативну функцію.

Торік суб’єкти малого підприємництва перерахували до зведеного бюджету області понад 380 мільйонів гривень, що на 66 відсотків більше, ніж у 2010 році. Водночас місцеві бюджети завдяки цим платникам поповнилися майже на 206 мільйонів, що теж у півтора раза більше, порівняно з попереднім роком.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.