Зміни в ЖКГ Рівного починають з обрання старших у кожному будинку

Февраль 17 12:26 2012

На дверях багатьох під’їздів багатоквартирних будинків Рівного з’явилися об’яви про збори, мета яких – обрання старшого по будинку, який би від імені мешканців контролював роботу жеку.

Учора проект вирішення міської ради «Про покращення взаємодії мешканців багатоквартирних будинків та житлово-комунальних підприємств» обговорили члени громадської ради при Рівнераді. «Посередником між жеком і мешканцями має бути людина грамотна, доскіплива і така, що має в будинку авторитет», — вважає міський голова Рівного Володимир Хомко. Звичайно, це громадська робота, однак, щоб хоч якось відшкодувати трату часу і зусиль для її виконання, планується для таких людей встановити муніципальну пільгу з квартплати та оплати вивезення сміття. Саме щодо запровадження такої пільги найбільше й сперечалися під час громадських слухань. Як не дивно, але на слуханнях не було жодного представника УЖКГ, хоча тема стосується їх найбільше.

Лариса Садова

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.