Басівкутці досі пікетують

Февраль 17 16:00 2012

Вдень і вночі мешканці Басового Кута не полишають пікет на майданчику в центрі мікрорайону, аби не дозволити розпочати тут будівництво автозаправної станції.

– Усі мешканці проти АЗС. Ми не хочемо дихати парами бензину, їсти смердючу городину, – розповідає мешканка Басового Кута Ольга Гудько. – Зараз у наметі, що поставив наш депутат Анатолій Чугуєвець, чергують, змінюючи одне одного, понад 30 активістів.
Впевнена у перемозі громади і її сусідка Леся Тарасюк:
– Нас підтримує міська влада, рівненський голова Володимир Хомко. Басівкутці дуже патріотичні, на чергування разом із батьками приходять навіть діти.

Не хоче автозаправки у центрі колишнього села, де навколо двох золотоголових церков, шкіл і магазинів вирує життя всього мікрорайону, ще один пікетувальник, корінний басівкутець, депутат міської ради третього скликання Віталій Рачинський. Він вважає, що саме на цьому місці людям вкрай потрібен невеличкий комплекс архітектурно-привабливих соціальних об’єктів: скверик із дитячим майданчиком, дитяче кафе, аптека, перукарня.

До намету, прикрашеного гаслом «Громада проти АЗС» підходять десятки людей. Більшості з них не все одно, яке обличчя матиме Басів Кут найближчим часом. У сильні морози люди приносили пікетувальникам дрова, чай, теплий одяг. І хоча поки що проблема з нав’язливим забудовником до кінця не вирішена, найголовніший результат від акції вже отримано: громада Басового Кута зрозуміла, що небайдужість і згуртованість мешканців – це велика сила, що здатна протистояти навіть комерсантам із великими грошима.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.