Тільки погані новини

Февраль 16 12:52 2012

Добрий день, «Сім днів»! Маю деякі спостереження про наші засоби масової інформації, якими хочу поділитися з читачами рідної міської газети. Але хотілось би, щоб моя думка дійшла до журналістів різних видань – тих, хто творить інформаційний простір.

Хвилює мене ось що. Журналісти в основному настроєні на негатив. Подавай їм убивства, злодійства, різні збочення, ніби крім цього іншого життя нема. У всіх випусках новин – суцільний негатив. Навіть якщо десь щось добре зроблять, то все одно шукають у бочці меду ложку дьогтю. От недавній приклад. Зробили дорогу біля пивзаводу. Гарно ж зробили! Не те, що було. Ні, знайшли ямку і говорять про неї по всіх газетах і телеканалах. І за тою ямкою вже забули про головне – що стільки зроблено доріг. Я живу на вулиці Мельника, то тепер тільки виходжу на свою нову дорогу, то зразу настрій підвищується, що вона тепер така гарна.

А новини нам тільки погіршують настрій, бо вони постійно злі, погані. Шановні, а може, не дуже шановні журналісти, думайте про свою роботу в тому контексті, що вона формує людям настрій, а молоді – світогляд. Розказуйте більше про гарні приклади, ніж про погані. Я тому й читаю газету «Сім днів», що вона – добра. У ній є гарні новини і люди, які щось роблять, придумують, працюють з оглядкою на завтрашній день.

Спасибі, що прочитали.

Віктор МУСІЄНКО,
читач газети «Сім днів», людина, яка не любить поганих новин

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.