Не так бідні, як прибідняємося

Февраль 16 12:15 2012

Криза кризою, а проте торік наші земляки придбали ­понад 50 тисяч автомобілів, що на двадцять відсотків більше, ніж у попередньому році. Якщо такими темпами справа піде й далі, у нас скоро буде по автомобілю на кожну душу населення. Тенденції цього явища досліджували наші кореспонденти.

Машини дорогі, бензин – ще дорожчий, а розминутись на дорогах тяжко

Минулого року в Рівненській області зареєстровано 2200 автомобілів. Усього наші земляки торік придбали 50 тисяч авто.

Не зрозуміло, навіщо було уряду зобов’язувати автосалони доповідати про всі підозріло-коштовні придбання, якщо кожна машина все одно відразу їде до державної автоінспекції на реєстрацію. Тож і наш кореспондент, аби дізнатися про автовподобання земляків, попрямував саме туди.

– Автомобілі для рівнян – давно не розкіш, а засіб пересування, – ділиться своїми спостереженнями керівник прес-служби обласного відділу ДАІ Руслан Панасюк. – Власні «колеса» має практично кожен другий мешканець обласного центру. Й кількість авто стрімко зростає. Судіть самі: торік в області зареєстрували аж 40 тисяч машин. Ну, коли ще таке було? Порівняйте хоча б із 2010-м: 32,6 тисячі. Перереєстрували (тобто продали на вторинному ринку) ще майже 14 тисяч проти 9,6 тисячі позаторік. Уже за цей рік українські номери видали на 8,5 тисячі автівок. І в більшості це – іномарки.

От тобі й криза! От тобі й «захмарні» ціни на пальне! Якщо так піде, то й проїхати скоро буде ніде. Недарма ж у Рівному знову перекрили проїзд Соборною в центрі. Пробки до­брались і до нашої провінції.

Не гонор, а розрахунок

Хоча машини реєструють різні, певні тенденції даівці все ж підмітили. Левова частина представлених автівок – малотоннажні вантажівки, по-народному – «чобітки», щойно пригнані з-за кордону. Більшості з них від народження лише по кілька років. В Україні їх давно навчилися переобладнувати на пасажирські – легковики і мінівени.

Лише 2,2 тисячі машин зареєстровано вперше. З них 1400 іномарок. Це – дуже показово: виявляється, рівняни переважно більш розважливі, ніж гонорові. Найпопулярнішими ж серед нових легковиків у Рівному виявилися далеко не дешеві «Рено», «Пежо», «Міцубісі» й «Хюндаї». Парк престижних машин поповнили також по кілька «БМВ-Х5» і «Мерседесів».

Зате як наші люди полюбляють позашляховики! Торік у салонах придбали приблизно по двадцять «Хюндаїв-Санта Фе», «Хюндаїв-Туксон» і «Міцубісі-Паджеро». У цьому ж ряду 14 «Тойот-Ленд Крузер», по 10 «То­йот-Прадо», «Фольксвагенів-Туарег» і «Тойот-РАВ4». Отримали рівненські номери і 17 кросоверів Пежо-3008. Це останній писк автомобільної моди ситої Західної Європи. Поряд із ними 16 «бюджетних» джипів-китайців «Санг Йонг» виглядають реальними сиротами. Аби виділитися хоч якось на тлі такого розмаїття, хтось із рівнян зареєстрував наворочений «Хаммер», а інший – і взагалі невеличкий лімузин – «Лінкольн Таун Кар».

І навряд чи такий ударний приріст «не розкоші, а засобів для пересування» міг скластися за рахунок тих, хто на кризі лишень заробляє. Красномовне свідчення пожвавлення ділової активності – 1566 зареєстрованих 2011 року вантажівок, серед яких 1066 іномарок. Позаторік ці числа виглядали, відповідно, так: 1361 і 786. Неважко здогадатися, що комерційні автомобілі задля розваги не купують. Отже, в Рівному є що перевозити, щоб недешева техніка змогла відпрацювати свою ціну.

Кажуть, гривня сльозу любить. Може, й справді так. Може, не дарма десятиріччями плачуться українці на бідність. А самі в цей час крадькома приглядаються до комфортабельних авто, і все частіше це авто не з вторинного ринку, а з конвеєра. У середовищі автолюбителів із цього приводу навіть народився новий жарт. «Яка машина краща?» – питає поради охочий купити автомобіль у іншого автолюбителя. «Нова!» – відповідають йому. Сперечатися з цим твердженням тяжко. Та й чи треба?

Чим дорожчі машини, тим краще для… пенсіонерів

Виявляється, наші пенсіонери, як мало хто інший, зацікавлені в тому, щоб успішні земляки купували собі машини. І чим дорожчі, тим краще. Адже щоразу при цьому власники здійснюють чимале відрахування – сплачують збір «за розкіш» – на обов’язкове державне пенсійне страхування.

За даними міського управління Пенсійного фонду в 2011 році рівненські автовласники поповнили пенсійну скарбницю майже на 9 мільйонів гривень лише зі збору при відчуженні легкових автомобілів. Навіть відрахування з купівлі-продажу нерухомості до Пенсійного фонду були втричі меншими – 3 мільйони 257,4 тисячі гривень. Надходження ж фонду з інших операцій взагалі далекі від соціальних відрахувань автолюбителів. Наприклад, від торгівлі ювелірними виробами із золота, платини і дорогоцінного каміння пенсіонерам «перепало» 145,7 тисячі гривень, а від користувачів стільникового зв’язку лише якихось 37,6 тисячі гривень.

Продажі впали через… морози

Минулий рік для автомобільного ринку області виявився більш вдалим порівняно з 2010 роком.

– Незначне збільшення продажу автомобілів у 2011 році пов’язане з більш гнучкою та лояльнішою політикою банків, стабілізацією курсів валют і зростанням економіки України, – вважає заступник генерального директора з торгівлі авто ПАТ «Рівне-Авто» Людмила Голіян. – Відтак автомобільний ринок Рівного росте з кожним роком. Це видно хоча б із збільшення кількості автосалонів (торгових майданчиків) у нашому місті. Якщо в 2006 році їх було вісім, то тепер – удвічі більше.

Загалом за 2011 рік автомобі­льний ринок виріс на 27%, і загальний показник продажу по Україні становив 220 тисяч авто.

– Рівненська область займає приблизно один відсоток загальноукраїнського ринку. Минулого року в нас було продано 2405 автомобілів, з яких 85% – частка легкових авто і 15% – комерційні. Січень 2012 року вважають провальним порівняно із січнем минулого року через зменшення кількості проданих авто. За попередніми даними в Україні продали 11 тисяч автомобілів. У Рівному за цей же час – близько 120 машин. Факторів, які на це вплинули, два. Перш за все погодні умови. У сильні морози, коли немає нагальної потреби купувати авто, клієнти відкладають покупку на наступні місяці (лютий, березень). Інший фактор – у січні всі чекали спеціальних цін на авто 2011 року. Ми отримали їх лише з другої половини місяця, але знижки виявилися не настільки суттєвими, щоб клієнти відразу кинулися в автосалони, – розповідає директор компанії «Автоград» Вікторія Коржи­ньовська.

Кредити – справа ненадійна

Найпопулярніші автомобілі у рівнян – «Рено», «Пежо», «Міцубісі» й «Хюндаї»

У 2011 році автомобілі переважно купували за готівковий розрахунок, розповідають у рівненських автосалонах. Сьогодні ця тенденція утримується, хоча поступово збільшується кількість авто, проданих у кредит чи за спеціальними програмами від виробників.

– Торік покупці авто здебільшого розраховувалися готівкою. Адже навіть коли з’явилися досить дешеві кредити, клієнти боялися брати їх, враховуючи досвід попередніх років (особливо ті, хто брав до кризи валютні кредити, які після зростання курсу подорожчали в гривневому еквіваленті). Тому люди виважено ставилися до цього питання. Хоча, враховуючи заборону Нацбанку видавати валютні кредити і зважаючи на те, що гривневі в певний період були досить дешевими, частка авто, проданих у кредит, поступово зростала. Ми навіть вийшли на рівень до 40% (у серпні-жовтні). Проте потім, коли ставки підвищилися з 15% до 20%, а потім різко, до 25%, цей показник сповз до нуля. В грудні із 40 автомобілів тільки один купили в кредит, – пояснює Вікторія Коржиньовська. – Тепер ситуація не краща. Але сьогодні банки пропонують споживачам привабливі пропозиції, а також деякі виробники мають власні цікаві програми, які є одним із інструментів для стимулювання продажу.

Хоча авто переважно купують за готівку, але поступово зростає продаж автомобілів у кредит, тому що відсотки за кредитом в 2011 році знизилися порівняно з 2010 роком, а також через те, що нині не потрібно самому шукати банк. На підприємстві діє експрес-програма з можливістю направлення документів відразу до п’яти банків, – додає Людмила Голіян.

Найбільший попит на машини середнього класу

За словами пані Людмили найпопулярнішими марками, які обирали покупці ПАТ «Рівне-Авто», є автомобілі ЗАЗ «Ланос» та «Сенс», які обирають через їхню надійність; ВАЗ-21099 та 2111, що приваблюють своєю дешевизною; а також КІА «Соул» та «Спортейдж» (сучасний дизайн, велика гарантія, порівняно з конкурентами, і нижчі ціни). Особливо популярні автомобілі «Чері», модельний ряд яких постійно оновлюється. А ще вони мають багату комплектацію за відносно невеликі гроші.

– Ціновий діапазон коливається від 59 520 гривень на автомобілі ЗАЗ, від 61 950 гривень – «Лада», від 118 400 гривень – «КІА», від 53 680 гривень – «Чері» та від 120 тисяч гривень – «Опель». Найбільш популярні серед рівнян авто вартістю від 70 до 120 тисяч гривень, – каже Людмила Голіян.

Але й авто середнього класу за ціною 10-15 тисяч євро (тобто 100-160 тисяч гривень) також популярні.

– Рівняни полюбляють автомобілі сегменту С – седани середнього класу, які гарно продаються, і сегмент SUV, тобто мінівени, позашляховики, або, як ми ще їх називаємо, паркетні джипи. Вони теж різко збільшили свою частку в продажах. Ця тенденція спостерігається ще з 2010 року. Сам сегмент не настільки великий, але всі імпортери, які мають у ньому продукт, його гарно продають. Це, наприклад, «Рено Колеос», «Рено Дастер», «Фольцваген Тігуан», «Міцубісі Аутлендер XL», – розповідає пані Вікторія. – До сегменту найдешевших відносять автомобілі «Лада». Українське виробництво на нашому ринку представлено під брендом «Богдан», і так само в цьому сегменті успішно конкурують із ними китайці. Саме авто китайського виробництва і намагаються купувати рівняни, адже коштують вони майже стільки, як «Лада», але мають краще базове оснащення (електропакет, більше подушок безпеки, магнітолу).

Преміум-клас по кишені небагатьом

За словами пані Вікторії, авто в преміальному сегменті можуть коштувати від 350 тисяч до мільйона гривень. Купують їх нечасто. Частка авто класу преміум становить 5% всіх продажів в області. До них належать авто таких брендів, як «БМВ», «Вольво», «Ауді» і деякі моделі в ряду «Фольцваген», «Тойота».

До речі, такі коштовні покупки на суму від 150 тисяч гривень опинилися під пильною увагою фінансової розвідки. Нова редакція закону про протидію легалізації брудних грошей розширила повноваження Держфінмоніторингу, повідомляє ТСН. Крім фінансових установ, закон дозволив контролювати торгівельні майданчики, що продають будь-які коштовні товари за готівку. Свою цікавість фінансова розвідка пояснила вибірковою перевіркою, що здійснюється на вимогу нового Закону про боротьбу з відмиванням брудних коштів. Щоправда, визнають у Держфінмоніторингу, перевірити всі операції купівлі-продажу бодай самих лише автомобілів нереально. А тому торговці зобов’язані повідомляти лише про підозрілих покупців. У автодилерів новація розуміння не зустріла.

– Автосалони проти цієї декларації, і ми обіцяємо зберігати конфіденційність інформації про наших покупців. Нині це питання лобіюється на рівні Верховної Ради з метою внесення змін. Адже в роз’ясненнях говориться, що ми повинні повідомляти про такі покупки по сумнівних клієнтах, але як визначити, хто є таким покупцем, не зрозуміло. Оскільки ця рекомендація не є законом, ми подавати інформацію не будемо, – зауважила пані Вікторія.

Чи з’їсть телятко вовка?

Прогнози маркетологів на 2012 рік – оптимістичні. Очікується, що загальноукраїнський ринок автомобілів зростатиме. Мінімальне прогнозоване число становить 260 тисяч авто, максимальне – 290 тисяч.

– Сподіваємося, що прогнози справдяться в першу чергу завдяки відновленню банківського кредитування і гарному вибору авто середнього класу, які більш доступні споживачу з точки зору доходів, – ділиться припущеннями Вікторія Коржиньовська.

Свої надії на подальше зростання автомобільного ринку Рівного заступник генерального директора з торгівлі авто ПАТ «Рівне-Авто» Людмила Голіян пов’язує і з проведенням в Україні Євро-2012 та збільшенням у зв’язку з ним капіталовкладень у країну, зміцненням економіки та національної валюти, збільшенням робочих місць та зарплат у населення. Що ж, дай то Боже нашому теляткові вовка з’їсти.

Марина ФУРС, Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

2 комментария

  1. Февраль 23, 12:52 #1 SLON

    Справді не бідні. якщо купуємо по півмільйона машини. щоб ними по лісі їздити. А подивіться на площадку біля обласної ради, коли депутати з’їжджаються на сесію. Навряд чи біля будь-якого європейського парламенту побачиш таку виставку дорогих авто.

    Reply to this comment
  2. Февраль 24, 09:25 #2 123

    А біля суду на вул.Шкільній хіба менше? там ще крутіші авта… Справа Кірєєва живе і процвітає

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.