Звіт депутата Рівненської міської ради по мажоритарному виборчому округу № 26, члена фракції Партії регіонів Михайла Жаровського

Февраль 16 08:45 2012

Звіт депутата Рівненської міської ради по мажоритарному виборчому округу № 26, члена фракції Партії регіонів Михайла Жаровського

Моє рішення балотуватися в депутати Рівненської міської ради продиктоване волею громади храму Всіх Волинських Святих, де я є настоятелем церкви, і під­тримане більшістю голосів на виборах. Отож виявлену довіру розцінюю як делеговані мені права відстоювати інтереси мешканців свого виборчого округу, як свідомо взяті на себе обов’язки, які намагаюся виконувати сумлінно і відповідально. Наскільки це мені вдається – судити людям. У будь-якому разі, впродовж своєї депутатської діяльності намагався бути для них максимально корисним.

Звісно, депутатська діяль­ність – багатогранна. Це робота в сесійній залі, в комісіях і, безумовно, з виборцями в окрузі. Що стосується колективної роботи – засідань сесій, комісії (я, зокрема, є членом депутатської комісії Рівнеради з питань прав людини, законності та правопорядку) – при розгляді кожного питання керувався принципами виваженості та розсудливості. Поміж найактуальніших питань, розглянутих на засіданнях комісії, на мою думку, – протиправна діяльність салонів і залів ігрових автоматів. Власне, завдяки наполегливості та принциповості комісії в Рівному лише в 2011 році виявлено і зупинено функціонування 12 підпільних ігрових залів. Разом з тим, мене, як депутата Рівнеради, який входить до складу комісії з питань прав людини, законності та правопорядку, і як представника духовенства, рекомендовано до Громадської ради УМВС України в Рівненській області, де працюю в групі з питань захисту конституційних прав громадян. Водночас плідно співпрацюю з місцевими засобами інформації, а саме Рівненською державною телерадіокомпанією, ТРК «Рівне-1», газетами «Вільне слово», «Сім днів», «Рівне вечірнє», «Літопис Заходу плюс». Беру участь у профі­лактичних заходах, організованих сектором зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області, прес-службою ВДАІ області.

Окрема і чи не найважливіша ділянка моєї депутатської роботи – це тісна співпраця з виборцями. Саме співпраця, бо багато питань і проблем ми спільно вирішуємо власними силами, не покладаючись на допомогу з боку міської влади. Отож, окрім того, що в рамках своєї пастирської діяльності повсякчас перебуваю поміж людей, часто навідуюся в двори будинків свого виборчого округу, а також облаштував у підсобному приміщенні храму Всіх Волинських Святих громадську приймальню, котра відкрита для моїх виборців не в якісь визначені години, а зранку до вечора практично щодня. Зазвичай більшість виборців приходять зі своїми особистими питаннями, болями і бідами, гостро потребуючи допомоги, підтримки, розради. Зайве, мабуть, говорити, що проблеми кожного, хто звернувся до мене, перетворюються на мої особисті турботи. Недоречно, вважаю, перераховувати скільком людям, в чому і як підсобив. Бо все, що робив, робив не для «галочки», не для того, щоб хизуватися цим, а тому, що по-іншому не вмію. Принагідно уклінно прошу в міського голови та його заступників, начальників управлінь і відділів міськвиконкому, всіх керівників та відповідальних осіб установ, організацій та підприємств міста вибачити мене за те, що, можливо, надто часто надокучав їм зі своїми проханнями посприяти у вирішенні тих чи інших проблем своїх виборців.

Звичайно, проблеми мешканців мого виборчого округу не обмежуються одними лише індивідуальними зверненнями. За рік депутатської діяльності на мою адресу надійшло майже два десятки колективних заяв. Деякі з них вдалося вирішити власними силами, окремі – за сприяння міського голови Рівного Володимира Євгеновича Хомка, інші – шляхом подання депутатських запитів. Скажімо, за власні чи спонсорські кошти відремонтовано гойдалки і змайстровано кілька додаткових лавок у сквері навпроти церкви, полагоджено і пофарбовано лавки у дворах будинків на вулиці Євгена Коновальця. На мої настирливі прохання навесні проведений ямковий ремонт вулиць Мельника та Коновальця, поточний ремонт дворових територій будинків на вулицях Коновальця, Мельника, Волинської Дивізії. Завезено пісок на дитячі майданчики. Проведено лабораторне дослідження води з джерела поблизу автостоянки на вулиці Волинської Дивізії.

У відповідь на мої депутатські запити впорядковано територію замороженого будівництва по вулиці Волинської Дивізії, ліквідовано стихійне сміттєзвалище, налагоджений громадський порядок у дворі будинку на вулиці Волинської Дивізії, де практикувався несанкціонований продаж спиртного в нічний час. Проведено капі­тальний ремонт ліфта в будинку № 28 на вул. Коновальця, який півроку простоював. Спільно з керівництвом управління транспорту і зв’язку міськвиконкому та перевізниками проведено нараду (за що дякую начальнику управління Віталію Миронюку), на якій порушувалося питання незадовільної роботи на маршрутах №№ 37 і 65. Відбулася зустріч з керівництвом Рівненського міськвідділу міліції з приводу питань підтримання правопорядку в мікрорайоні Північний.

Звичайно, вдалося зробити далеко не все, що окреслено в задумах і планах. Однак є напрацювання з реальними перспективами. Так, якщо в минулому році не без мого клопотання проводився капітальний ремонт вулиці Мельника, то в планах на наступний рік – реконструкція вулиці Євгена Коновальця.

Є домовленості щодо облаштування стадіону ЗОШ №25, розглядається питання зміни маршрутів №№ 35 і 39 щодо їх продовження до торгового центру «Літа», розробляється проект пуску в мікрорайон Північний тролейбусного маршруту. Мною подані пропозиції до проекту бюджету 2012 року щодо благоустрою двору будинку на вулиці Євгена Коновальця, 22, асфальтування дворів будинків на вулиці Мельника. Сподіваюся, буде позитивно вирішено неодноразово порушене питання освітлення дворових територій. В міру можливостей намагатимуся зняти з порядку денного й інші нагальні проблеми мешканців свого виборчого округу.

Утім, моя депутатська діяльність зводилася не лише до реагування на звернення та заяви людей. Адже переконаний, що підтримання порядку на території виборчого округу певною мірою можна забезпечувати й власними силами. Тут треба подякувати виборцям округу, котрі підтримали мої ініціативи. Так, напередодні Великодня чимало людей відгукнулися на заклик провести толоку в своїх дворах, біля церкви, у сквері. Навесні і восени проведено дві акції озеленення, завдяки чому в сквері неподалік храму посаджено ще 150 саджанців дерев різних порід. Уже не перший рік у Храмі Всіх Волинських Святих проводиться благодійна акція до дня святого Миколая, зібрані в ході якої іграшки, речі та кошти передаємо в дитячі заклади області.

Зроблене за рік, безперечно, – лише дещиця від задуманого. Проте неможливо в один день реалізувати всі наміри і плани. Але щире бажання і сумлінна праця неодмінно дадуть добрі плоди. Прикладом цього може служити будівництво храму Всіх Волинських Святих, який ми зводимо спільними зусиллями громади.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

2 комментария

  1. Февраль 22, 01:01 #1 Прихожанин

    Батюшка забувся вказати в звіті, що прихопив, будучи депутатом, 10 сот земельки в Царському селі. І ще планує на найближчий сесії 30 сот поцупити.

    Reply to this comment
  2. Февраль 22, 13:19 #2 Атеїст

    Всі вони, ці «святі» отці, благочесні тільки з виду. А насправді деруть з парафіян все, що можуть. Ціни на вінчання і хрещення вже не витримують ніякої критики. Чи є в них Бог у серці?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.