За крок від чвертьфіналу

Февраль 16 09:28 2012

У неділю МФК «Кардинал-Рівне» провів перший поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з футзалу. Вдома підопічні Сергія Піддубного приймали луганський «ЛТК» і перемогли 4:1 (1:0).

Тритижнева перерва у змаганнях далася взнаки в діях рівнян. У першому таймі було видно розбалансованість у грі господарів. Крім того, рівняни залишилися без свого найкращого бомбардира Михайла Волянюка, який перейшов до «Єнакієвця». Нецікавий перший тайм завершився перемогою господарів: Мар’ян Маринюк замкнув простріл від Андрія Паршикова.

Після перерви команди заграли активніше, а Мар’ян Маринюк знову забивав. Спершу він скористався помилкою гостей, а потім поставив крапку в комбінації команди. На це йому вистачило однієї хвилини (22 та 23) – перший хет-трик Мар’яна в складі «Кардинала-Рівне». Продовжив побиття луганчан Володимир Сондак. На 25-ій хвилині він скористався необачним виходом голкіпера «ЛТК» і довів рахунок до 4:0. На жаль, утримати свої ворота «сухими» господарі не спромоглися. На передостанній хвилині луганчани сквитали один гол. Фінальний свисток зафіксував рахунок 4:1. Перший тайм боротьби за вихід у чвертьфінал був за рівнянами. Другий відбудеться 24 березня в Луганську.

Роман Ковальчик, головний тренер «ЛТК»:

– На мою думку, рахунок матчу цілком відповідає настрою нашої команди на гру. З таким настроєм грати не можна – дуже монотонно і без бажання. На відміну від наших футболістів, ваші хлопці реалізовували свої моменти, тому що були більш зарядженими на гру. Напевно, стався психологічний збій. Будемо в цьому розбиратися. Окрім того, зіграла роль і їхня краща індивідуальна майстерність. Серед кардиналівців відмітив би гру Маринюка. За рахунок світлої голови Мар’ян довів до логічного завершення моменти, тобто зробив те, що не могли зробити ваші інші гравці.

Рахунок 1:4 досить поганий як для кубкового двобою, адже нам потрібно або перемагати 3:0 в суху, або з різницею в чотири м’ячі, а це буде зробити дуже важко. Але сказати, що домашня гра перетворюється на формальність, не можу. У матчі-відповіді будемо битися до останньої секунди, яким би не був результат по ходу зустрічі.

Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»:

– Дуже складно грати після великої паузи в чемпіонаті, тому спочатку нам не все вдавалося. З таким календарем команда стає розбалансованою. Але згодом нам вдалося нав’язати свою гру, реалізувати моменти. Хоча без огріхів в обороні теж не обійшлося. І не стільки тактичних, як індивідуальних. Добре, що Дєнюжкін підстрахував і виручив.

Помітною була відсутність у грі ключових гравців другої четвірки – Волянюка і Танського. Михайло, як для мене, незамінний гравець. Щодо Танського, то він взагалі веде гру другої четвірки і є в ній ключовою фігурою. Хотів би також додати, що і Дармовіса нам теж бракувало, адже він останнім часом уже набрав необхідних кондицій, повністю влився в колектив. Як я вже казав, Волянюк переїхав до Єнакієвого, а Танський і Дармовіс зазнали травм. Окрім того, прихворів Пітуля. Незважаючи на це нічого в плані тактики змінювати не будемо, адже в нас ще є Когут, Басич, Ситник і Сондак.

Рахунок 4:1 не дозволяє розслаблятися перед грою-відповіддю. Звичайно, за рахунку 4:0 було б набагато легше, а так буде непросто. Шанси команд – 50 на 50.

Результати перших ігор 1/8 Кубка України:

«СумДУ» (Суми) – АРПІ (Донецьк) – 1:5, «Ресурс» (Донецьк) – «Спортлідер +» (Хмельницький) – 2:1, «Єнакієвець» (Єнакієво) – «Титан-Зоря» (Покровське) – 4:4 (один з голів у складі господарів забив Михайло Волянюк), «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Шанс-Авто» (Ковель) – 11:3, «Локомотив» (Харків) – «Львівхолод» (львів’яни знялися з розіграшу), «Моноліт» (Харків) – «Епіцентр К3» (Київ) (харків’яни знялися з розіграшу).

Матчі-відповіді відбудуться 24-25 березня.