Інформаційний бюлетень

Февраль 15 08:57 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що 23 березня 2012 року відбудеться аукціон із приватизації нежитлового приміщення за адресою м. Рівне, вул. Кіквідзе, 24.

Назва об’єкта: нежитлове приміщення на першому поверсі двоповерхової вбудовано-прибудованої прибудови за адресою м. Рівне, вул. Кіквідзе, 24 заг. пл. 108,9 кв.м. Земельна ділянка окремо не виділена.

Балансоутримувач: управління комунальною власністю. Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ – 269137,50 грн, ПДВ – 53827,50 грн.

Початкова ціна продажу: 322965 грн, у т.ч. ПДВ. Сума застави: 32297 грн, у т.ч. ПДВ.

Умови участі в аукціоні.

1. Із моменту опублікування повідомлення управління комунальною власністю надає можливість усім особам, які бажають взяти участь в аукціоні, отримати консультації з питань проведення аукціону, ознайомитися з об’єктом приватизації.

2. Управління комунальною власністю забезпечує рівні умови участі в аукціоні всіх заявників та дотримання конфіденційності інформації, що міститься в поданих матеріалах.

3. Для участі в аукціоні заявники подають до управління комунальною власністю заяву на участь в аукціоні; копії платіжних документів про сплату реєстраційного внеску (17 грн) і застави 32297 грн, у т.ч. ПДВ (10% від початкової ціни); інформацію про заявника: для юридичної особи – повна наз­ва, місцезнаходження та реквізити; для фізичної особи – прізвище, ім’я, по батькові, реквізити документа, що посвідчує особу, ідентифікаційний номер, адреса, контактний телефон; для фізичної особи-підприємця – додатково нотаріальна копія виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; згода заявника виконувати умови продажу об’єкта; гарантійний лист про відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон.

Разом із заявою (для юридичних осіб) подаються такі документи: нотаріально посвідчені копії установчих документів (статут, положення) і установчий договір (за наявності), виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Після закінчення аукціону внесені покупцями грошові кошти в розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта у десятиденний строк повертаються учасникам аукціону.

Умови продажу об’єкта: виконання вимог антимонопольного законодавства; створення безпечних і нешкідливих умов праці; здійснення заходів захисту навколишнього природного середовища, дотримання екологічних норм та наслідків експлуатації об’єкта; утримання об’єкта і прилеглої території в належному санітарно-технічному стані; питання землекористування покупець вирішує самостійно в порядку, встановленому чинним законодавством протягом року з моменту підписання акта приймання-передачі об’єкта; об’єкт не підлягає відчуженню іншим юридичним та фізичним особам без збереження зобов’язань, на яких його було придбано; якщо об’єкт приватизації відчужується Покупцем, то умови Договору зберігають чинність для нового власника, згідно з чинним законодавством; оплата за об’єкт приватизації проводиться в національній валюті України; укладення договорів на комунальні послуги і на спільне користування прилеглою територією з експлуатаційними організаціями; забезпечення доступу до систем тепло-, водо- та енергопостачання експлуатаційним організаціям; покупець відшкодовує витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до продажу та проведення аукціону, і відшкодовує витрати, пов’язані з проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон; подальше використання нежитлового приміщення вирішує покупець відповідно до чинного законодавства, крім розміщення в ньому об’єктів виробничого призначення, закладів грального бізнесу, інтерактивних та інтернет-клубів; переможцеві аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта, грошові кошти в розмірі 10% початкової вартості продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються.

Протягом 30-ти календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу треба внести платежі за придбаний об’єкт шляхом безготівкового перерахування на обумовлений Договором рахунок.

Заставу в розмірі 10-ти відсотків від початкової ціни продажу вносить покупець на р/р 37326006001012 Управління комунальною власністю в ГУДКСУ Рівненської області, МФО 833017, код 26259563.

Плата за реєстрацію заяви в розмірі 17 грн для участі в аукціоні вноситься на р/р 31418544700002 місцевого бюджету м. Рівне, код бюджетної класифікації 24060300 в ГУДКУ Рівненської області, МФО 833017, код 38012714.

Аукціон з приватизації нежитлового приміщення відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, зал засідань міськвиконкому (3-ій поверх) 23 березня 2012 р. о 10.00.

Кінцевий термін прийому заяв – 19 березня 2012 року до 17.15 в управлінні комунальною власністю за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакета документів заява на участь у аукціоні не прий­мається і покупець, як учасник аукціону, не реєструється. Покупець має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово за адресою: м. Рівне, вул. Со­борна, 12-а, каб. 211, тел. 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.