Інформаційний бюлетень управління комунальною власністю

Февраль 15 08:55 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради на виконання прийнятих рішень Рівненської міської ради про передачу в оренду на конкурентних засадах (шляхом проведення аукціону) земельних ділянок та продажу на аукціоні земельної ділянки несільськогосподарського призначення оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності , які будуть залучені до проведення експертної оцінки права оренди та експертної грошової оцінки земельних ділянок.

1. Об’єкт оцінки: право оренди земельної ділянки.

Адреса: м. Рівне, вул. Гагаріна (в районі забудови МЖК), площа 1412 кв. м. Спосіб визначення орендаря – аукціон.

2. Об’єкт оцінки: право оренди земельної ділянки.

Адреса: м. Рівне, в мікрорайоні Червоні гори, площа 560 кв. м. Спосіб визначення орендаря – аукціон.

3. Об’єкт оцінки: право оренди земельної ділянки.

Адреса: м. Рівне, в мікрорайоні Червоні гори, площа 1201 кв. м. Спосіб визначення орендаря – аукціон.

4. Об’єкт оцінки: право оренди земельної ділянки.

Адреса: м. Рівне, в мікрорайоні Червоні гори, площа 1850 кв. м. Спосіб визначення орендаря – аукціон.

5. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення.

Адреса: м. Рівне, на перехресті вулиць Басівкутської та Малорівненської, площа 273 кв. м. Спосіб продажу – аукціон.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь в конкурсі за встановленою формою; нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу; копії документів, що посвідчують кваліфікацію працівників учасника конкурсу; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ на проведення оцінки за відповідним напрямом; копію ліцензії Держкомзему на проведення землеоціночних робіт; бізнес-програму учасника конкурсу; один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Основна вимога до учасників конкурсу: наявність бізнес-програми, в якій зазначаються: рівень кваліфікації кадрів з питань експертної оцінки земельних ділянок; досвід проведення експертної оцінки земельних ділянок; пропозиції щодо терміну проведення робіт; пропозиції щодо вартості проведення експертної оцінки земельних ділянок; інші документи та пропозиції, що підтверджують якість виконаних експертних оцінок земельних ділянок, висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо діяльності учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо терміну виконання (зазначити в календарних днях), розміру (зазначити в гривнях) і порядку оплати робіт (зазначити в календарних днях) з оцінки подаються в запечатаному конверті.

Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки земельних ділянок, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12-а, каб. 211) 6 березня 2012 року о 10.00.

Кінцевий термін прийому документів до комісії – 29 лютого 2012 року. У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання до конкурсної комісії неповного пакета документів заява на участь у конкурсі не приймається, і експерт, як учасник конкурсу, не реєструється.

Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211, тел. 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.