Податкова нагадує: не забудьте вчасно задекларувати доходи

Февраль 15 08:51 2012

Державна податкова інспекція у м.Рівне закликає громадян вчасно задекларувати неоподатковані доходи за 2011 рік та скористатися правом на отримання податкової знижки.

Подати податкову декларацію про майновий стан і доходи громадяни можуть до 1 травня 2012 року.
ДПІ у м.Рівне нагадує про необхідність завчасно відзвітувати про свій майновий стан і доходи аби уникнути черг напередодні 1 травня.

Метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам певної суми, сплаченої із власної заробітної плати протягом попереднього року. При цьому слід мати на увазі, що перелік витрат, які платник податку має право включити у декларацію, поступово розширюється. Приміром, він може зменшити свій загальний річний оподатковуваний дохід, якщо упродовж звітного податкового року сплачував кошти за навчання, повертав фінансовим установам відсотки за іпотечний кредит тощо.

Істотна відмінність цьогорічної кампанії декларування доходів полягає в тому, що обов’язок фізичних осіб, які протягом 2011 року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від кількох податкових агентів, звітувати про майновий стан і доходи за своїм місцем реєстрації Це за умови, що загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 році – 9410 грн.).

Щодо порядку заповнення та подання декларації можна звертатись до податкової інспекції за роз’ясненнями за телефонами: 63-61-75, 1507, 28-07-79.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.