Росії загрожують санкції СОТ, якщо український сир виявиться якісним

Февраль 13 09:23 2012

Услід за заявами глави Росспоживнагляду Геннадія Онищенка про те, що в українських сирах міститься пальмова олія, Україна вирішила провести скрин-тести сирів або так звані сліпі експертизи.

Як йдеться у сюжеті ТСН, для цього українські чиновники відібрали 300 зразків сиру, нині перевіряють закордоном у незалежних лабораторіях.

У випадку, якщо заяви Росії не підтвердяться, проти неї почнуть діяти санкції СОТ.

Нагадаємо, в п’ятницю, 10 лютого, Онищенко заявив, що призупиняє виконання домовленостей з приводу вирішення української «сирної проблеми», які були досягнуті в четвер на його переговорах з главою міністерства аграрної політики України Миколою Присяжнюком, у зв’язку із заявами Азарова і голови українського МЗС Костянтина Грищенка з цього питання.

Раніше Росспоживнагляд, без надання будь-якої обґрунтованої аргументації заборонив імпорт до країни та продаж на її території сири трьох українських компаній. Під заборону попали ПП «Прометей» (Чернігівська область), АТ «Пирятинський сирзавод» (Полтавська область) і ТОВ «Гадячсир» (Полтавська область)».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.