Міліціонери здали кров для онкохворих дітей

Февраль 13 16:27 2012

Напередодні Всесвітнього дня онкохворої дитини, 13 лютого співробітники міліції Рівненщини долучитись до здачі донорської крові онкохворій малечі.

— Ми завжди раді донорам — ділиться враженнями заступник головного лікаря з організаційно-трасфузіологічної допомоги комунального закладу «Рівненської обласної станції переливання крові» Ніна Семків. — Однак, особливо спокійні та впевнені ми у випадках, коли донорами виступають представники силових структур. Адже, зазвичай, це абсолютно здорові люди, які систематично проходять медичні обстеження.

За словами медиків, маленькі пацієнти, які отримують рятівну кров та плазму, зазвичай, не знають свого донора в обличчя. Однак, сам факт добровільної здачі крові та передачі її хворій дитині уже є актом доброї волі. Великій кількості людей у формі тут сьогодні не дивуються, бо такі благодійні акції тут проводяться вже не вперше, а працівники міліції у такій справі, й поготів, не новачки.
— Працівники міліції, як ніхто інший, знайомі з людським болем у всіх його проявах, — зазначив начальник обласного управління міліції Василь Лазутко. — Якщо виникає питання порятунку людських життів, то ми, не лише через свої обов’язки, але й керуючись власними почуттями, не можемо лишитися осторонь. Якщо виникатиме така необхідність, то в наших силах долучатися до таких заходів частіше. Я вважаю, що люди повинні оцінити готовність міліціонерів прийти на допомогу.

Кров та плазма, сировинна маса та препарати, які отримані та будуть заготовлені вналідок донорського забору, будуть передані у обласну дитячу клінічну лакарню для потреб онкогематології.

А кількома годинами пізніше, не з пустими руками, Василь Лазутко відвідав і відділення обласної клінічної дитячої лікарні, де лікуються онкохворі діти. Тож, відтепер, для потреб маленьких пацієнтів там функціонуватиме сучасний водонагрівач.

Катерина ПОПЕНКО, СЗГ УМВС

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.